کد خبر: ۱۶۱۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۰۷ آبان ۱۴۰۲
رئیس جهاددانشگاهی فارس خبر داد:

همکاری جهاددانشگاهی فارس در تحقق اهداف جوانی جمعیت

رئیس جهاددانشگاهی فارس از آمادگی این نهاد برای تحقق اهداف جوانی جمعیت مدنظر رهبر معظم انقلاب خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،امیرحسین استقلال رئیس جهاددانشگاهی فارس در دیدار با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص اجرای قوانین جوانی جمعیت، برای اجرا و تحقق اهداف این قوانین اعلام آمادگی کرد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی فارس تاکنون همکاری خوبی با امور بانوان و خانواده استانداری فارس داشته است، اجرای طرح‌های مشترک همکاری نظیر «بشری» و مشاغل خرد و کوچک ویژه زنان سرپرست خانوار را از جمله این طرح‌ها برشمرد.

استقلال با تأکید بر اینکه جهاد دانشگاهی فارس همواره تلاش می‌کند تا در انجام پروژه‌ها و فعالیت‌های علمی، آموزشی و تحقیقاتی به‌صورت مسئله‌محور حرکت کند، گفت: این مسئله را به‌خصوص در بانوان و خانواده دنبال خواهیم کرد.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس با تصریح اینکه آمادگی توسعه همکاری‌های بیشتری با امور بانوان و خانواده استانداری داریم، افزود: این کار را در ابعاد مختلف آموزشی و حتی رسانه‌ای دنبال خواهیم کرد.

وی با اشاره به اقدامات جهاد دانشگاهی در خصوص درمان ناباروری اظهار کرد: جهاد دانشگاهی تقریباً اولین نهادی بود که در این عرصه گام نهاد و اکنون بیش از ۷۰ درصد درمان ناباروری در کشور توسط جهاد دانشگاهی انجام می‌شود.

استقلال در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به فعالیت اندیشکده زنان در دانشگاه الزهرا (س) ذیل جهاد دانشگاهی گفت: با همکاری چنین اندیشکده‌هایی می‌توان اقدامات خوب و فاخری را در حوزه زنان و خانواده انجام داد.

همکاری جهاددانشگاهی فارس در تحقق اهداف جوانی جمعیت

زهرا یقطین، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس هم در این نشست گفت: یکی از مباحثی که باید به‌صورت ویژه دستگاه‌های مختلف بدان ورود کرده و برای خود مأموریت‌هایی را تعریف کنند، بحث تحقق اهداف جوانی جمعیت مدنظر رهبر معظم انقلاب است.

یادآور می‌شود، در این نشست پیرامون همکاری‌های بیشتر مشترک بین جهاد دانشگاهی فارس و امور بانوان و خانواده استانداری فارس مباحثی مطرح شد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان