کد خبر: ۱۶۱۵۳۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۵ - ۰۷ آبان ۱۴۰۲
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس خبر داد:

اجرای ۶۰۰ برنامه با محوریت استکبارستیزی در دانشگاه‌های فارس

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری بیش از ۶۰۰ برنامه دانشجویی با محوریت استکبارستیزی در دانشگاه‌های این استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس در جمع مسئولان دفاتر بسیج دانشجویی استان فارس اظهار داشت: از ۶ آبان‌ماه جاری تا ۱۶ آذر سال جاری، بیش از ۶۰۰ برنامه دانشجویی با محوریت استکبارستیزی در دانشگاه‌های فارس برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های فارس، ۴۰ روز آتی از ۶ آبان تا ۱۶ آذرماه سال جاری برنامه‌های میدانی و کنشگری خود را با عنوان چله استکبارستیزی و با شعار" استکبار، قدرت پوشالی رو به ویرانی" اجرا می‌کنند، افزود: بیش از ۶۰۰ عنوان برنامه در قالب‌های میز خطابه آزاد دانشجویی، مناظره، کرسی آزاداندیشی، اکران فیلم و مستند، یادداشت و مصاحبه، نمایشگاه‌های عکس و غرفه‌های تبیینی، سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه، نشست بصیرتی، انتشار نشریات و ویژه‌نامه‌ها، تجمعات دانشجویی و... در دانشگاه‌های فارس برگزار می‌شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اضافه کرد: برنامه‌های چله استکبارستیزی، نقش بسزایی در تبیین هویت و اقدامات وحشیانه و ظالمانه استکبار علیه ملت‌های مظلوم عالم، در فضای دانشگاهی دارد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان