کد خبر: ۱۶۱۵۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۰۹ آبان ۱۴۰۲
هدیه رئیس جمهور به مردم فارس محقق شد؛

احداث کتابخانه مرکزی شیراز

استاندار فارس با اشاره به سفر اخیر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان فارس گفت: تأمین اعتبار و ساخت کتابخانه مرکزی شیراز هدیه فرهنگی دولت مردمی به مردم فرهیخته شیراز است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس با اشاره به سفر اخیر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان فارس گفت: تأمین اعتبار و ساخت کتابخانه مرکزی شیراز هدیه فرهنگی دولت مردمی به مردم فرهیخته شیراز است.

رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس بیان کرد: با تصویب ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار موردنیاز، کتابخانه مرکزی شیراز به‌عنوان کلان پروژه فرهنگی در شیراز احداث می‌شود و یکی از مطالبات دیرینه مردم فارس و شیراز محقق می‌شود.

احداث کتابخانه مرکزی شیراز

پیش‌ازاین و در آخرین جلسه هیئت دولت در شیراز، استاندار فارس در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان فارس که با حضور رئیس‌جمهور و شماری از اعضای هیئت دولت سیزدهم برگزار شد، گفت: شیراز کتابخانه مرکزی ندارد و اگر مورد قبول ریاست‌جمهوری قرار گیرد که بخشی از بودجه ساخت این مجموعه تأمین شود این آمادگی نیز وجود دارد که نیمی از اعتبارات ساخت کتابخانه مرکزی شیراز در استان فارس تأمین شود.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان