کد خبر: ۱۶۱۶۰۱
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۴ - ۱۳ آبان ۱۴۰۲
به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان انجام شد؛

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان فارس

هم‌زمان با سالروز یوم الله ۱۳ آبان سازمان بسیج هنرمندان استان فارس بیانیه‌ای صادر کرد.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، به نقل از روابط‌عمومی بسیج هنرمندان فارس، هم‌زمان با سالروز یوم‌الله ۱۳ آبان سازمان بسیج هنرمندان استان فارس بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:
 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی - صلی‌الله علیه و آله و سلم - اسلام ائمه هدی - علیهم‌السلام - اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگانِ تاریخِ تلخ و شرم‌آور محرومیت‌ها باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبندۀ سرمایه‌داری مدرن و کمونیسم خون‌آشام و نابودکنندۀ اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی‌درد، و در یک کلمه «اسلام امریکایی» باشد. (امام خمینی 《ره》)

سیزده آبان‌ماه یادآور سه واقعه مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک از آنها سند غرورآفرین روحیه استکبارستیزی ملت غیور ایران اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی به شمار می‌روند که نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است.

حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۳ در واکنش به تصویب قانون ننگین کاپیتولاسیون فریاد استکبارستیزی سر دادند و رژیم ستمگر پهلوی برای جلوگیری از افشاگری رهبر انقلابی مردم، ایشان را تبعید کرد. در سال ۱۳۵۷ دانش‌آموزان انقلابی در تداوم راه رهبر الهی خود در مقابل رژیم منحوس پهلوی ایستادگی کرده و با نثار خون خود، نهال نوپای انقلاب را آبیاری و زمینه به ثمر نشستن آن در بهمن‌ماه را فراهم کردند. در اولین سال پس از پیروزی انقلاب در ۱۳۵۸ نیز در چنین روزی بار دیگر شور انقلابی مردم مسلمان ایران غلیان نمود و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایت‌کار، ضمن تأکید بر عزم ملت مسلمان ایران در استکبارستیزی، الگویی کامل را به سایر ملل و مردم آزادی‌خواه و ستم‌دیده جهان معرفی کرد.

ایران اسلامی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با گذر از حوادث و توطئه‌های مختلف روزبه‌روز بااقتدار و با پشتوانهٔ مردم غیور و همیشه در صحنه به پیشرفت‌های چشمگیری نایل آمده و امروز با فتح قله‌های علم و فناوری و توفیق در دستاوردهای علمی که موجب تحیّر، سرخوردگی و مورد بغض و کینهٔ آمریکا و اذنابش قرار گرفته، کشوری قدرتمند و تأثیرگذار در منطقه است؛ به همین دلیل این پیشرفت‌ها خاری در چشم دشمنان شده و همیشه به‌انحاءمختلف به دنبال توطئه و براندازی هستند؛ اما صدالبته دشمنان انقلاب اسلامی مفتضحانه شکست خواهند خورد.

#سازمان_بسیج_هنرمندان_استان_فارس ضمن گرامیداشت این روز الهی، از درگاه ایزد متعال، نابودی تمامی مستکبرین عالم و مهیاشدن زمینه برقراری حکومت موعود عدل الهی را خواستار است و از جامعه هنری استان فارس دعوت می‌نماید با حضور پررنگ و پر شور خویش در راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه یکبار دیگر مقاومت انسانی و هنری خود را در مقابل ددمنشی رژیم صهیونیستی و سیاست‌های پلید آمریکا علیه مردم مظلوم منطقه نشان دهند.

سازمان بسیج هنرمندان استان فارس
 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان