کد خبر: ۱۶۱۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۱:۵۹ - ۱۶ آبان ۱۴۰۲
وصیت شهيد ارجمندی:

راه شهدا راه امام حسین(ع) است

شهيد «بهرام ارجمندی» در وصیت خود می‌نویسد: «از ماديات دوری کنيد و به معنويات بپيونديد و قدر امام را داشته باشيد. اين راهی که شهدا می‌روند راهی است که امام حسين(ع) رفته است...»
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، شهيد «بهرام ارجمندی» یکم مرداد ماه 1345 در روستای تل ريزی عاليوند شهرستان ممسنی دیده به جهان گشود. 7 ساله بود که راهی مدرسه شد. دوران تحصیلی را تا مقطع دوم راهنمایی گذراند و پس از آن ترک تحصیل کرد.

سال 1362 داوطلبانه عازم جبهه نبرد شد و در عملیات والفجر شرکت کرد. با ثبت‌نام در سپاه ممسنی به جمع سبزپوشان سپاه پاسداران پیوست و ديگر بار، بهار سال 1363 به ياری رزمندگان شتافت و با دلی مملو از ايمان دوشادوش رزمندگان عليه کفار بعثی جنگيد و سرانجام در چهارم بهمن ماه 1363 به شهادت رسید.

متن وصیت:

آخرين سفارشم اين است که از ماديات دوری کنيد و به معنويات بپيونديد و قدر امام را داشته باشيد. اين راهی که شهدا می‌روند راهی است که امام حسين(ع) رفته است. اين شهدا همه ياران امام حسين(ع) هستند. شهادت برای من واقعاً آرزويی است که هم اکنون نصيبم شد. راهی که من انتخاب کرده و دنبال کردم تا به شهادت رسيدم راهی است که از امام حسين(ع) و ديگر شهدا آموخته بودم.

رسالتی بر عهده‌ی من است

من به ندای رهبر کبير لبيک گفته و داوطلبانه روانه جبهه‌های جنگ شدم تا رسالت خود را جامه عمل بپوشانم و کلمه ايمان به الله را در اين راه عزيز مقدس ثابت کنم.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان