کد خبر: ۱۶۱۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۱۷ آبان ۱۴۰۲
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان فارس خبرداد:

افتتاح و بهره‌برداری از ۷ خانه احسان در فارس

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان فارس، گفت: هفت خانه احسان جدید در سطح این استان طی سال جاری باهدف توانمندسازی محلات با محوریت اشتغال‌زایی خرد و خانگی و حمایت معیشتی افتتاح شده است.
 به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، حسین پورنورعلی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان فارس روز چهارشنبه ۱۷ آبان‌ماه در آئین افتتاح دوخانه احسان در زرقان و لپویی در حاشیه کلان‌شهر شیراز گفت: طی سال جاری هفت خانه احسان جدید در استان فارس افتتاح شده است که دوخانه احسان آن در محله لپویی و زرقان به بهره‌برداری رسید.
 
 وی بیان کرد: هدف از راه‌اندازی خانه‌های احسان در سطح استان توانمندسازی محلات با محوریت اشتغال‌زایی خرد و خانگی و حمایت معیشتی از افراد نیازمند و زنان سرپرست خانوار این منطقه است.
 
 پورنورعلی، تربیت و آموزش نسل جوان در این مناطق و انجام اقدامات فرهنگی را از دیگر خدمات دیگر خانه احسان مطرح کرد که باید منجر به شکل‌گیری گروه‌های جهادی و فعال بیشتر در زمینه فرهنگی شود.
 
 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان فارس ادامه داد: در طرح خانه احسان حمایت‌های ویژه‌ای در قالب قرارگاه ۱۱۰ محله ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از ساکنان مناطق محروم انجام می‌گیرد تا با کمک گروه‌های جهادی در این مناطق به نیازمندان و آسیب‌های اجتماعی رسیدگی شود.
 
 وی ادامه داد: کمبودهای محلات توسط خانه احسان‌ها شناسایی و با همکاری سایر دستگاه‌ها و پشتیبانی ستاد اجرایی نسبت به رفع آن‌ها اقدام عملی صورت می‌گیرد.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان