کد خبر: ۱۶۱۷۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۲۱ آبان ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی استان فارس:

قاتل مسلح متواری توسط پلیس به هلاکت رسید

فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی قاتل و گروگانگیر مسلح متواری در شهرستان کوه‌چنار خبرداد و گفت: این فرد مسلح در تیراندازی متقابل با مأموران انتظامی به هلاکت رسید.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس امروز ۲۱ آبان‌ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در راستای اعلام کشفیات نیروی انتظامی برگزار شد، از هلاکت فرد مسلحی که چهارم آبان در منطقه بلوار شهید چمران و جلو دادسرای شیراز اقدام به گروگانگیری و قتل دو نفر شده بود خبر داد و گفت: در پی تیراندازی منجر به کشته‌شدن دو تن از شهروندان و همچنین گروگان گرفتن یک شهروند دیگر توسط متهم در چهارم آبان‌ماه سال جاری، موضوع شناسایی و دستگیری قاتل و گروگان‌گیر مسلح متواری به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، ساعتی بعدازاین حادثه، متهم گروگان را به‌صورت صحیح‌وسالم آزاد کرد، ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده و شبانه‌روزی، در نهایت با تلاش‌های کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس و مأموران انتظامی شهرستان کوه چنار، مخفیگاه این قاتل در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی شد.

قاتل مسلح متواری توسط پلیس به هلاکت رسید

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه مأموران انتظامی با هماهنگی مرجع قضائی برای دستگیری این قاتل مسلح اقدام کردند، گفت: فرد قاتل در مواجهه با مأموران انتظامی بدون توجه به هشدارهای آنان مبنی بر تسلیم‌شدن، اقدام به تیراندازی به سمت پلیس کرد که در نهایت طی یک تیراندازی متقابل، این قاتل مسلح به هلاکت رسید.

وی با بیان اینکه علت این اقدام مسئله ناموسی بوده است، گفت: در این راستا یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه خشاب و ۸ تیر جنگی که از آن‌ها در به‌قتل‌رساندن دو تن از شهروندان و همچنین تیراندازی به سمت مأموران انتظامی استفاده کرده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس هشدار داد: امنیت مردم خط‌قرمز پلیس است و مخلان نظم امنیت عمومی بدانند که با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

انهدام ۵۸ باند مواد مخدر از ابتدای سال تا کنون

قاتل مسلح متواری توسط پلیس به هلاکت رسید

این مقام مسئول در حوزه نظامی در پایان گذری کوتاه هم بر موضوع معتادان متجاهر زد و از جمع‌آوری و دستگیری ۶ هزار و ۷۴۶ متعاد متجاهر از ابتدای امسال در راستای اجرای طرح آرامش خبر داد و گفت: ۵۷۲ دستگاه خودرو و ۹۷ موتورسیکلت در این رابطه توقیف شدند.

قاتل مسلح متواری توسط پلیس به هلاکت رسید


انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان