کد خبر: ۱۶۱۷۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۲۴ آبان ۱۴۰۲
توسط بسیج دانشجویی استان فارس انجام شد؛

نامه‌ به صداوسیما استان فارس در خصوص ۱۱۵۰۰ تن ذرت فاسد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در خصوص ۱۱۵۰۰ تن ذرت فاسد که به این استان وارد شده، در نامه‌ای به صداوسیما استان فارس خواستار تنویر افکار عمومی در این مورد شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در خصوص ۱۱۵۰۰ تن ذرت فاسد که به این استان وارد شده، در نامه‌ای به صداوسیما استان فارس خواستار تنویر افکار عمومی در این مورد شد.

متن نامه به شرح زیر است: 

جناب آقای دکتر پهلوانیان
مدیرکل محترم صداوسیما استان فارس
سلام‌علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد، پیرو خبر دپو ۱۱۵۰۰ تن محموله ذرت فاسد شده در شیراز و نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس به حجت‌الاسلام‌والمسلمین اژه‌ای، رئیس محترم قوه قضائیه که در ایام اخیر خبرساز شده است، ضمن تشکر از صداوسیما استان مبنی‌بر پوشش اخبار مذکور و مصاحبه (جداگانه) با مسئولین قضایی و اداری مربوطه جهت تنویر افکار عمومی، اما جای خالی صدای بسیج دانشجویی که خود پیگیر مسئله فوق به‌عنوان مطالبه‌گر اصلی حقوق عامه در این موضوع بوده، احساس می‌شود.

نامه‌ به صداوسیما استان فارس در خصوص ۱۱۵۰۰ تن ذرت فاسد

لذا استدعا می‌شود برنامه‌ای در صداوسیما استان به‌عنوان رسانه‌ای با حضور هم‌زمان نماینده بسیج دانشجویی و طرفین متولی اعم از قضایی و اداری، به‌صورت زنده محیطی جهت تنویر هر چه بیشتر افکار عمومی تدارک دیده شود.

پیشاپیش از حسن توجه شما، کمال تشکر به عمل می‌آید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس

انتهای پیام/

نظرات بینندگان