کد خبر: ۱۶۱۷۶۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۲۵ آبان ۱۴۰۲
اخبار ورزشی؛

فجر صدر را به خیبر تعارف کرد

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دوازدهم لیگ آزادگان بازی برده را با باخت عوض کرد و به رده سوم جدول سقوط کرد.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دوازدهم لیگ آزادگان مقابل تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد قرار گرفت.

خیبر نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده فجر شهید سپاسی شیراز بود که این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار بود.

فجر شهید سپاسی شیراز در دقیقه ۲۳ توسط عرفان پور افراز از میزبان خو پیش افتاد و یک دقیقه بعد علی غلام‌زاده دروازبان تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با خطایی که در محوطه جریمه به روی مهاجم خیبر انجام داد یک پنالتی به تیم میزبان هدیه داد که این پنالتی نیز با عملکرد خوب دروازه‌بان فجر دفع شد.

علی غلام‌زاده دروازه‌بان فجر شهید سپاسی شیراز در دقیقه ۵۵ به‌اشتباه دروازه تیم فجر را باز کرد و در دقیقه ۷۱ نیز حسین شهابی گل پیروزی‌بخش تیم خیبر خرم‌آباد را وارد دروازه فجر کرد.
با این پیروزی خیبر خرم‌آباد با کسب ۲۵ امتیاز به صدر جدول رفت و فجر شهی سپاسی شیراز نیز با ۲۳ امتیاز در جایگاه سوم جدول ایستاد.

رستگاری در دقیقه ۹۵

تیم فوتبال شهر راز شیراز نیز در این هفته به مصاف تیم قعر جدولی داماش گیلان رفت که این بازی نیز تا دقیقه ۹۵ با تساوی بدون گل همراه بود .

در دقیقه ۹۵ فشار بازیکنان شهر راز موجب شد مدافع داماش یک پنالتی به نفع تیم شهر راز انجام دهد که این موقعیت نیز تنها گل این مسابقه را ساخت.

شاگردان ستار زارع با کسب این پیروزی ۱۹ امتیازی شده و به رتبه ششم جدول رسیدند.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان