کد خبر: ۱۶۱۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۰ - ۲۹ آبان ۱۴۰۲
در آذربایجان غربی برگزار شد؛

درخشش ورزشکاران فارس در رقابت‌های رنکینگ دارت کشور

مسابقات دارت رنکینگ کشوری به میزبانی آذربایجان غربی برگزار شد و در این دوره سابقات ورزشکاران استان فارس خوش درخشیدند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، مسابقات دارت رنکینگ کشوری مردان و زنان با حضور ۱۸۱ ورزشکار از استان‌های مختلف به میزبانی آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد و انیس سال افزون و محمد عسکری از استان فارس به ترتیب به‌عنوان قهرمانی و نایب‌قهرمانی این مسابقات دست یافتند.
 
در بخش مردان این رقابت‌ها، ۱۰۹ نفر حضور یافته بودند که در بخش جوانان امیرعلی یزدان‌پرست از خراسان شمالی قهرمان شد، امیرمحمد عسکری از فارس در جایگاه دوم ایستاد و محمد رامتین روشنایی از یزد و امیرحسین عموزاده از لرستان در رده سوم مشترک قرار گرفتند.
 
 در بخش بانوان هم با حضور ۷۲ ورزشکار برگزار شد که از این تعداد، ۶۱ نفر در بخش بزرگسالان و ۱۱ نفر در بخش جوانان با هم به رقابت پرداختند.
 
 در رقابت‌های بخش جوانان انیس سال افزون از فارس به‌عنوان قهرمانی دست‌یافت، ثمین صالح زاده از تهران دوم شد و ستایش بهدار اصل از خوزستان و نرگس حسن‌زاده از تهران به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.
 
 در حاشیه این مسابقات کلاس داوری دارت درجه ۳ نیز برگزار شد که ۴۶ نفر از نقاط مختلف کشور در آن شرکت و آخرین یافته‌های داوری را با هم مرور کردند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیا

انتهای پیام/


نظرات بینندگان