کد خبر: ۱۶۱۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۰۱ آذر ۱۴۰۲
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس :

بسیج محدود به جغرافیا و تاریخ نیست

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس گفت: دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی از وظایف مهم بسیج است و همواره در این عرصه‌ها حضور فعال و درخشان داشته است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، جشنواره مالک‌اشتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت بقیه الله (عج) شیراز با حضور هاشم جمالی، جانشین فرماندهی سپاه فجر برگزار شد.

جمالی در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج به آحاد بسیجیان استان فارس، گفت: بسیج محدود به جغرافیا و تاریخ نیست و نوجوانان و جوانان انقلابی در قالب این نهاد هر جا نیاز کشور باشد، حضور پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ایستادگی در مقابل جبهه استکبار برگرفته از تفکر بسیجی است، بیان کرد: دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی از وظایف مهم بسیج است و همواره در این عرصه‌ها حضور فعال و درخشان داشته است.

بسیج محدود به جغرافیا و تاریخ نیست

جانشین فرماندهی سپاه فجر با بیان اینکه معلم بسیجی، پزشک بسیجی، دانشمند بسیجی و فعالیت خالصانه هر شخصی که تفکر بسیجی دارد منشأ پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است، گفت: کارها و پروژه‌های بزرگ عام‌المنفعه که برای اجرا سال‌ها زمان نیاز دارد، با حضور داوطلبانه بسیجیان در مدت‌زمان کوتاهی اجرا و به نتیجه می‌رسد.

جمالی با تصریح اینکه بسیجیان مطیع محض ولایت، هستند، گفت: شخصیت بزرگ شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی نمونه و الگوی شاخص بسیجی است که تا پای جان پای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی ایستاده است.

در این مراسم از بسیجیان و رده‌های برتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت بقیه الله (عج) شیراز تجلیل شد.

انتهای پیام /

منبع: فارس
نظرات بینندگان