کد خبر: ۱۶۱۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۰ - ۰۱ آذر ۱۴۰۲
معاون هماهنگ‌کننده سازمان اطلاعات سپاه:

تظاهرات جهانی علیه رژیم صهیونیستی با الگوگیری از بسیج شکل گرفت

معاون هماهنگ‌کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: امروزه با الگوگیری از تفکر بسیجی در کشورهای اروپایی و غربی به‌عنوان یک پدیده عجیب مواجه هستیم و یک میلیون نفر در خیابان لندن برای طرف‌داری از غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی شعار می‌دهند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،سردار محمد تولایی امروز، اول آذرماه در حاشیه آئین آغاز رزمایش «جهادگران فاطمی ۳» ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله (ع) شیراز با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در سال ۵۸ که امام خمینی (ره) فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند، شاید هیچ‌کس فکر نمی‌کرد روزی نهال نوپای بسیج تبدیل به درخت تنومند و توانمندی شود که کارکردهای متعدد و متنوعی از خود داشته باشد به شکلی که رهبر معظم انقلاب نیروی مقاومت بسیج را مظهر مردم‌سالاری عنوان کنند و در هر عرصه‌ای که این نهاد مردم پایه وارد شود آن را مردم‌سالار می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز توانمندی‌های بسیج به‌واسطه نگاه ژرف و عمیق حضرت امام خمینی (ره) در باور قدرت مردم است و با ورود اقشار مردم به عرصه‌های سازندگی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و... برکاتی به وجود آمد که جامعه از آن بهره‌مند شد.

وی یکی از دستاوردهای بسیار مهم بسیج را الگوسازی برای ملت‌های دیگر جهان و شکل‌گیری هسته‌های مقاومت در سایر کشورها دانست و اظهار کرد: حزب‌الله لبنان تبدیل به کابوسی برای قدرت‌های شیطانی شده است و رژیم صهیونیستی، آمریکا و هم‌پیمانان خود از قدرت مقاومت خوف دارند. همچنین حشدالشعبی عراق، انصارالله یمن، فاطمیون افغانستان و دیگر هسته‌های مقاومت منطقه با الگوگیری از بسیج ایران شکل گرفت.

تولایی در خصوص نمایان‌شدن چهره واقعی رژیم جعلی اسرائیل به جهانیان نیز بیان کرد: امروزه با الگوگیری از تفکر بسیجی در کشورهای اروپایی و غربی به‌عنوان یک پدیده عجیب مواجه هستیم. یک میلیون نفر در خیابان لندن برای طرف‌داری از غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی شعار می‌دهند و علی‌رغم مخالفت دولت‌های هم‌پیمان این رژیم اشغالگر در ایالت‌های آمریکایی، آلمان، انگلستان و دیگر کشورها تظاهرات به شکل بسیج مردم ایران انجام می‌شود.

تظاهرات جهانی علیه رژیم صهیونیستی با الگوگیری از بسیج شکل گرفت

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: امام خمینی (ره) در بدو شکل‌گیری رژیم صهیونیستی فرمودند اگر دولت‌های اسلامی مردم خود را علیه رژیم بسیج کنند این رژیم تشکیل نخواهد شد و اکنون مردم سراسر جهان برای مقابله با رژیم صهیونیستی و مخالفت با کشتار بی‌رحمانه کودکان، زنان و بیماران بسیج شدند.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران با بیان اینکه اعتراض به نسل‌کشی و اقدامات خشونت‌آمیز رژیم اسرائیل جلوه‌هایی از تعمیم تفکر بسیجی نه‌تنها در منطقه غرب آسیا بلکه در کشورهای دیگر است، یادآور شد: اعتراضات ملت‌های جهان علیه رژیم اشغالگر قدس نوید اتفاقات خوب و بزرگ در آگاهی بشریت است؛ چراکه جهانیان الگوی صحیح خود را پیدا کردند؛ ازاین‌رو امیدواریم شاهد فروپاشی قدرت‌های شیطانی و استکباری در کنار پیروزی ملت‌های مقاومت با تفکر بسیج باشیم.

انتهای پیام/


نظرات بینندگان