کد خبر: ۱۶۱۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ - ۰۷ آذر ۱۴۰۲
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس خبر داد:

شیراز میزبان همایش آموزشی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس، از برگزاری همایش آموزشی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران استان فارس خبر داد و گفت: این دوره ۸ آذرماه در سالن اجتماعات دفتر امام‌جمعه شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط‌عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس، حجت‌الاسلام حسین امیدی مدیر این ستاد از برگزاری همایش آموزشی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران استان فارس خبر داد و گفت: ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و وظایف زن تراز انقلاب اسلامی اقدام به تأسیس و راه‌اندازی کانون‌های تخصصی خواهران کرده است که در این راستا همایش آموزشی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران استان فارس ۸ آذرماه در سالن اجتماعات دفتر امام‌جمعه شیراز برگزار می‌شود. 

شیراز میزبان همایش آموزشی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران

وی با اشاره اهداف برگزاری این دوره، تأکید کرد: تبین نقش و جایگاه زن در تحقق تمدن نوین اسلامی، احیای گفتمان نظام زن و خانواده از منظر مقام معظم رهبری، الگوسازی و انتقال تجربه‌ها و تقویت شبکه‌های بانوان مسجدی و ارتقای سطح توانمندی از جمله اهداف برگزاری این رویداد آموزشی است. 

امیدی افزود: این طرح در قالب هشت ساعت آموزش به‌صورت حضوری و غیرحضوری با حضور ۵۰ خواهر مدیر کانون‌های ویژه خواهران که در ماه‌های اخیر مدارک آنها برای راه‌اندازی در سامانه بچه‌های مسجد بارگذاری شده است، برگزار می‌شود. 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس در پایان  یادآور شد: سهمیه اولیه تأسیس کانون‌های ویژه خواهران در استان فارس ۶۳ کانون بوده است که تاکنون ۵۰ کانون از سهمیه فوق جذب شده و برای ۱۳ کانون باقیمانده نیز از سوی حوزه ساماندهی پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان