کد خبر: ۱۶۱۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۴ - ۰۷ آذر ۱۴۰۲
معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استاندار فارس تأکید کرد:

وحدت و اقتصاد گردشگری مهم‌ترین پیام نمایشگاه «پارس - شیراز»

معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استاندار فارس تأکید کرد: سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس باید پیام وحدت و اقتصاد گردشگری را مخابره کند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط‌عمومی سیزدهمین نمایشگاه گردشگری پارس - شیراز و چهاردهمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، محمد فرخ زاده معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استاندار فارس امروز هفتم آذرماه در حاشیه نشست خبری با اصحاب در خصوص نمایشگاه گردشگری شیراز بیان کرد: این نمایشگاه قرار است در فضایی به متراژ ۶ هزار هزار مترمربع در دی‌ماه امسال به میزبانی کلان‌شهر شیراز برگزار شود.

وی تصریح کرد: تلاش مضاعفی در حال انجام است تا این نمایشگاه از حالت عمومی خارج شود و در این راستا توان را روی دعوت از مهمانان خارجی گذاشته‌ایم و از شهرداری خواسته شده که خواهرخوانده‌ها را دعوت کند.


وحدت و اقتصاد گردشگری مهم‌ترین پیام نمایشگاه «پارس - شیراز»

معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استاندار فارس ادامه داد: همچنین از طریق نماینده وزارت امور خارجه، پیگیر دعوت از رایزنان بازرگانی هستیم.

فرخ زاده با اشاره به اقدامات متنوع این نمایشگاه نسبت به سایر نمایشگاه‌ها، گفت: به‌عنوان‌مثال؛ در حوزه عشایر کاری متفاوت با از ایلات عشایر، اقوام فارس و کشور اجرایی خواهد شد. همچنین در حوزه گردشگری خوراک و صنایع‌دستی متفاوت‌تر از گذشته ورود خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: از ایرلاین‌های داخلی و خارجی نیز دعوت شده تا به معرفی خدمات خود در این دو نمایشگاه بپردازند.

معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس با تصریح بر این نکته که امسال نمایشگاه گردشگری پارس نسبت به سال گذشته وضعیت مطلوب‌تر خواهد داشت، تأکید کرد: این نمایشگاه باید پیام وحدت و اقتصاد گردشگری را مخابره کند.

فرخ زاده با بیان اینکه در حاشیه این نمایشگاه برگزاری پنل‌های تخصصی علمی با برپایی میزگردها و پرسش‌وپاسخ در موضوع گردشگری در دستور کار قرار گرفته، گفت:

همچنین تشریح حوزه اقتصاد گردشگری از جمله اقدامات ارزشمندی است که در این نمایشگاه دنبال می‌شود.

وی در خاتمه با تأکید بر اینکه تلاش ما این است تا مباحث علمی، پژوهشی و دیداری در فضایی منطقی دنبال شود، گفت: این نمایشگاه در فارس باید حرف اول را در کشور بزند.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان