کد خبر: ۱۶۱۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - ۰۸ آذر ۱۴۰۲
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:

راه‌اندازی خانه پیشکسوتان سلامت در فارس

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از راه‌اندازی خانه پیشکسوتان سلامت با هدف خدمت رسانی به کارکنان بازنشسته به صورت متمرکز خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه سلامت پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سید ابوالفضل هاشمی اصل معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، اظهار کرد: در جهت ارج‌نهادن به سال‌ها خدمات ارزشمند بازنشستگان دانشگاه، با همکاری اداره رفاه، باهدف ارائه خدمات هرچه بهتر به بازنشستگان، خانه پیش‌کسوتان سلامت در ساختمان شماره ۲ واقع در مجتمع تخصصی و فوق‌تخصصی قطب‌الدین و کلینیک ویژه بانو پروین دالکی راه‌اندازی شد.

وی افزود: باتوجه‌به اینکه ارائه بخشی از خدمات بازنشستگی، توسط کارشناسان اداره رفاه دانشگاه و بخشی در کانون بازنشستگان دانشگاه انجام می‌شد، برای ارائه خدمات هر چه‌بهتر و دسترسی راحت‌تر به خدمات موردنیاز بازنشستگان دانشگاه، خانه پیش‌کسوتان سلامت دانشگاه راه‌اندازی شد.

منصور فرزاد فرد مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: از خدماتی که این مجتمع در حوزه بازنشستگان و موظف بگیران انجام می‌گیرد، می‌توان به صندوق ذخیره کارکنان صندوق قرض‌الحسنه بازنشستگان، استعلامات سازمان‌ها مانند تأمین اجتماعی، ناجا، بهزیستی، ثبت‌احوال، کمیته امداد و بیمه عمر، حوادث، بیمه پایه برای بازنشستگان و موظف بگیران، همچنین صدور کارت شناسایی، حق عائله‌مندی و حق اولاد، کمیسیون پزشکی، کمک‌هزینه ازدواج، کمک‌هزینه کفن‌ودفن نام برد.

وی اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های این مرکز می‌توان به خدمات مشاوره‌ای و رفع اشکالات مربوط به سامانه‌های مرتبط با بازنشستگان و موظف بگیران و تأیید در سامانه است.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان