کد خبر: ۱۶۱۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۰۹ آذر ۱۴۰۲
فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی علیه‌السلام شیراز:

امنیت ایران مدیون وجود بسیجی‌هاست

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی علیه‌السلام شیراز، امنیت را مرهون تلاش و زحمات بسیجیان دانست و گفت: اگر ایران امنیت دارد به دلیل وجود بابرکت بسیج و بسیجی‌ها است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط‌عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، عباس قره‌خانی فرمانده سپاه این ناحیه در همایش اقتدار بسیجیان حوزه فاطمیون که با موضوع «دانا شو، توانا شو» و با حضور ۳۰۰ نفر از بسیجیان پایگاه در دانشگاه پردیس فرهنگیان برگزار شد، با بیان اینکه ما بسیجی‌ها بسیجی شده‌ایم که انقلاب را به دست امام‌زمان (عج) برسانیم، گفت: بسیجی‌ها باید برای ظهور، زمینه حکومت امام‌زمان (عج) و منجی عالم بشریت را آماده کنند. 

وی با تصریح بر اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب پرکردن شکم‌ها نیست و نخواهد بود افزود: ملت ایران در زمان قاجار و چند صدسال با پفک‌نمکی‌هایی که دشمن برایشان مشخص کرده بود دهانشان را می‌بست و در همه حال سکوت می‌کردند. 

قره خانی با بیان اینکه ما به‌عنوان یک بسیجی باید به وعده خدا معتقد باشیم و برای پیروزی حق علیه باطل جهاد کنیم، یادآور شد: در راه خداوند کارکردن و جهادکردن استقامت و امتحان پس‌دادن می‌خواهد. فرمانده سپاه احمد ابن موسی (ع) بیان کرد: بسیجی‌ها در همه عرصه‌ها به‌عنوان جهادگر باید حضور داشته باشند تا عدالت را برقرار و جامعه را سالم نگه دارند همچنین کسانی هستند که همیشه باید از وجود خود بگذرند تا این انقلاب همیشه پابرجا بماند و کسی جز بسیجی‌ها نمی‌توانند از وجود خود بگذرند. 

 فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی علیه‌السلام شیراز، خطاب به بسیجی‌ها اضافه کرد: اگر ایران امنیت دارد و مردم مظلوم فلسطین را حمایت معنوی می‌کند به‌خاطر وجود شما بسیجی‌ها است، پس باید بسیجی بمانید و بدانید که مردم و کودکان غزه در خط مقدم در حال جنگیدن و جان‌دادن هستند. 

قره خانی با بیان اینکه مردم غزه به امید اینکه انقلاب اسلامی به رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی و در آن لحظه طلایی بسیجی‌های ایران که در همه نقاط انقلاب فعال هستند فریادرس ما خواهند بود ابراز امیدواری کرد و گفت: رژیم منحوس صهیونیستی آن قدر زبون و پست است که با یک گردان از جبهه مقاومت شکست می‌خورد. 

فرمانده سپاه احمد ابن موسی(ع) شیراز با اشاره به اینکه مهم تکلیف بسیجی‌ها این است که حرم و کشورشان ایران را حفظ و نگهداری کنند، بیان کرد: اسرائیل و دشمن تلاش می‌کند که ایران که به‌عنوان حرم اصلی انقلاب اسلامی است را از درون نابود کند؛ اما به برکت وجود بسیجی‌ها این اتفاق منجر به شکست آن‌ها خواهد شد. 

وی در پایان تصریح کرد: بسیجی بودن با نشستن تعارض دارد و شما بسیجی‌ها دست در دست با ولایت همگام با انقلابمان آماده شوید و برای ظهور امام‌زمان (عج) نقش داشته باشد.

 در پایان این مراسم، از فرماندهان پایگاه‌های فعال همچنین از ۴۵ نفر از فعالان قرآنی نیز با لوح سپاس و هدایا تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان