کد خبر: ۱۶۱۹۴۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۵ - ۰۹ آذر ۱۴۰۲
استاندار فارس:

دانشگاهیان با جدیت مسئله بدحجابی را حل کنند

استاندار فارس گفت: دانشجویان و اساتید می‌توانند با تلاش و جدیت مسئله بدحجابی را به نحو شایسته حل کنند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تقدیر و تشکر از مجموعه بسیج دانشجویی اظهار داشت: پرکار بودن، تلاش جهادی، اهل تفکر، کار مردم راه‌انداختن و... از ویژگی یک بسیجی است.

وی با بیان اینکه کار و زندگی بدون هدف‌گذاری معنا ندارد افزود: عدم تلاش برای رسیدن به هدف و عقیده نیز فایده ندارد.

استاندار فارس با بیان اینکه دانشجو باید اهل سیاست باشد و در کنار علم، کار سیاسی نیز انجام دهد، اضافه کرد: امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر یک کار ضروری بوده و انتظار می‌رود که با نحوه صحیح آن آشنا شویم.

ایمانیه با تأکید بر راه‌انداختن کار مردم و مشکلات آن‌ها را حل‌کردن توسط همه مسئولان، گفت: همه ما باید خوش‌اخلاق و اخلاق‌مدار باشیم.

وی در ادامه با اشاره به تأثیرگذاری بیشتر کار جمعی، بر کار جمعی و تیمی تأکید و تصریح کرد: باید با برنامه و هدف بود و به مدیریت زمان نیز توجه کرد.

دانشگاهیان با جدیت مسئله بدحجابی را حل کنند

استاندار فارس با بیان اینکه دانشجویان و اساتید با تلاش و جدیت می‌توانند بدحجابی در دانشگاه را به نحو شایسته حل کنند ادامه داد: دانشجویان با علم به نحوه صحیح امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در بحث مبارزه با فساد نیز کمک کنند.

در ادامه این مراسم سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تقدیر و تشکر از مجموعه بسیج دانشجویی این دانشگاه، بسیجیان را افرادی مخلص و پرتلاش برشمرد و گفت: مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در برنامه‌های مختلف به‌صورت فعال و تأثیرگذار بوده‌اند.

در این مراسم سپهر سروری به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز معرفی و از زحمات حسین ناطقی مسئول سابق این تشکل تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان