کد خبر: ۱۶۲۰۰۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - ۱۴ آذر ۱۴۰۲
اخبار ورزشی؛

لارستان میزبان مسابقه فوتسال ایران و روسیه شد

با حضور فرماندار ویژه لارستان در فدراسیون فوتبال سومین نشست هماهنگی دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه به برگزار شد که رئیس کمیته فوتسال وضعیت را برای برگزاری این رویداد در لارستان خوب ارزیابی کرد.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، داریوش دهقان فرماندار فرمانداری ویژه لارستان برای سومین بار به‌منظور هماهنگی بیشتر دیدارهای دوستانه تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در سالن جلسه فدراسیون فوتبال در تهران دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار که سید شروین اسبقیان مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان، اصولی عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون و رئیس کمیته فوتسال، هدایت ممبینی دبیرکل فدراسیون، خداجو مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، محمدحسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان و قنبری و طارمی زاده رؤسای هیئت‌های فوتبال استان فارس و لارستان و سایر مسئولان نیز حضور داشتند، در خصوص بازی دو تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران و تیم ملی روسیه بحث و تبادل نظر شد.

 عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون و رئیس کمیته فوتسال در سخنانی اظهار داشت: در ابتدا باید از کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و تاج ریاست فدراسیون فوتبال به جهت حمایت از فوتسال تشکر و قدردانی داشته باشم.

لارستان میزبان مسابقه فوتسال ایران و روسیه شد

وی با بیان اینکه تیم ملی یک کشور متعلق به فرد یا گروهی نیست، افزود: این تیم متعلق به تمام مردم ایران است و هر کجا که امکانات وجود داشته باشد، این تیم حضور خواهد یافت، برای رشد و توسعه این رشته اصولی گفت: این جلسه آخرین اقدامات انجام‌شده و آخرین بازدیدهای صورت‌گرفته توسط اینجانب از محل برگزاری مسابقات و تکمیل کارها است و خدا را شکر شرایط خوبی در مراحل برگزاری مسابقات در لارستان انجام شده است.

رئیس کمیته فوتسال گفت: طبق آخرین اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده تیم ملی روسیه ۲۵ آذر مستقیم از دبی به لارستان می‌رود و تیم ملی فوتسال کشورمان هم که قرار است اردویی از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه داشته باشد، صبح روز ۲۶ آذرماه از طریق مهرآباد به لارستان می‌رود و ان‌شاءالله قرار است در تاریخ ۲۷ و ۲۸ ما دو بازی مقابل روسیه داشته باشیم.

وی افزود: جا دارد مجدداً از مدیران و مسئولان ورزشی فارس و همچنین داریوش دهقان فرماندار ویژه لارستان و مسئولین ورزش شهرستان که امکانات را به جهت برگزاری این مسابقه آماده کردند، تشکر و قدردانی داشته باشم و امیدوارم هواداران فوتسال حمایت خوبی از این مسابقه داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: فارس
برچسب ها: ورزش ، فوتسال ، لارستان
نظرات بینندگان