کد خبر: ۱۶۲۰۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۵ - ۱۵ آذر ۱۴۰۲
اتفاق تلخ؛

مهاجم نام‌آشنای فوتبال ضربه مغزی شد

مهاجم باتجربه تیم شهرراز شیراز در جریان بازی تیمش مقابل دریای بابل دچار ضربه مغزی شده است.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، بابا محمدی مهاجم باتجربه فوتبال که سوابق زیادی در لیگ برتر و لیگ یک دارد و در فصل جاری پیراهن شهر راز شیراز را برتن می‌کند در مسابقه اخیر تیمش اتفاقی دردناک را تحمل کرد که سلامتی‌اش را به خطر انداخته است.

در دقایق پایانی مسابقه دو تیم دریای بابل و شهر راز شیراز که در مازندران برگزار شد، بابا محمدی مهاجم تبریزی تیم میهمان بر اثر برخورد سربه‌سر با سینا خادم پور مدافع دریا از ناحیه فک دچار مصدومیت شدید شد. 

در آن لحظات باتوجه‌به اینکه محمدی نمی‌توانست نفس بکشد، با اقدام به‌موقع پزشکان دو تیم مجاری تنفسی وی باز شد تا خطر بزرگ از بیخ گوش این بازیکن بگذرد.

در شرایطی که وضعیت بابا محمدی برای حضور در زمین مسابقه مهیا نبود و سرپرست دریای بابل سعی در متقاعدکردن این بازیکن برای انصراف از ادامه مسابقه را داشت؛ اما او با رضایت خودش ترجیح داد تا پایان مسابقه در زمین بماند و تیمش را همراهی کند.

درحالی‌که وضعیت عمومی بابا محمدی در جریان و پس از سوت پایان مسابقه خوب به نظر می‌رسید؛ اما گویا به یکباره حال او در رخت‌کن بدتر شده و بلافاصله جهت مداوای بیشتر به بیمارستان رازی قائم‌شهر انتقال داده می‌شود.

مهاجم نام‌آشنای فوتبال ضربه مغزی شد

بر اساس معاینات اولیه و اعلام مسئولان دریای بابل، مهاجم شهر راز شیراز دچار ضربه‌مغزی شده و با نظر پزشکان و باتوجه‌به اهمیت موضوع به قید فوریت تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

رسانه باشگاه شهر راز شیراز دراین‌خصوص اعلام کرده عمل جراحی بابا محمدی در جریان است و حال او پایدار گزارش شده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام/

برچسب ها: فوتبال ، شهرراز ، شیرازه
نظرات بینندگان