کد خبر: ۱۶۲۰۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۵ - ۱۶ آذر ۱۴۰۲
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا مطرح کرد::

شناسایی پنج واحد متخلف نانوایی در بیضا

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا از شناسایی پنج واحد متخلف نانوایی در این شهرستان خبر داد و گفت: دو واحد از این خبازی‌های متخلف که به اخطارهای بازرسان توجه نکرده بودند، تعطیل و پلمب شد.
به گزارش خبرنگار گروه شهرستان‌ها پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، صدیقه مویدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا با اشاره به اینکه این دو خبازی پیش‌ازاین تذکرات لازم را دریافت کرده بودند توضیح داد: واحدهای موصوف به علت رعایت‌نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و تکرار تخلف، همچنین برخی مسائل صنفی پلمب شدند.

وی بیان کرد: در بازرسی‌های هفته جاری سه واحد نانوایی اقدام به کم‌فروشی و تعطیلی خارج از برنامه کاری داشتند که پرونده تخلف برای واحدهای مذکور ثبت و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گفته مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا؛ ۴۵ واحد خبازی این شهرستان مجهز به کارت‌خوان نانینو می‌باشد.

مویدی تصریح کرد: برخورد با نانوایی‌های متخلف در راستای افزایش کیفیت تولید نان و همچنین مطالبه مردم در برخورد با متخلفان، به‌صورت مستمر در بیضا اجرایی می‌شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: بازرسین مدیریت جهاد کشاورزی، صمت، فرمانداری، مرکز بهداشت و اصناف در تمامی ساعات کار نانوایی‌ها نحوه توزیع آرد تخصیصی، وزن چانه، کم‌فروشی، فروش آرد سهمیه‌ای، تعطیلی خارج از برنامه کاری، تأمین نان موردنیاز شهرستان و دیگر موارد مربوطه را پایش و در صورت مشاهده تخلف و عدم رعایت قوانین بدون هیچ‌گونه اغماضی اعمال قانون خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای همکاری بیشتر با بازرسان قرارگاه امنیت غذایی تخلفات را به سامانه ۱۲۴ گزارش کنند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان