کد خبر: ۱۶۲۰۳۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - ۱۶ آذر ۱۴۰۲
امام‌جمعه اهل‌سنت شیراز:

عملیات طوفان الاقصی،اقتدار اسلام بر استکبار جهانی است

امام‌جمعه اهل‌سنت شیرازگفت: شاهد پیروزی اسلام بر کفر هستیم؛ مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی ملت‌های آزاده و مقاوم است.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، شیخ عبدالواحد خواجوی امام‌جمعه اهل‌سنت شیراز در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها تقریب ضمن اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی بر حق مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطین، اقتدار نیروهای مقاومت فلسطینی بر رژیم غاصب صهیونیست را نشانه قدرت امت حزب‌الله دانست و اظهار داشت: در حقیقت وظیفه تمام امت اسلامی حمایت و پشتیبانی همه‌جانبه از ملت مظلوم فلسطین در برابر اسرائیل غاصب و کودک کش است که با همکاری کشورهای غربی و تأیید کشورهایی که سکوت اختیار کردند و اعلام رسمیت شناختن این رژیم را در پی داشتند و موجب زشتی و عاریت داشته، انجام‌گرفته است.

شیخ خواجوی، افزود: البته و قطعاً این دولت‌های فریب‌خورده که دست به حمایت از رژیم صهیونیستی زده‌اند، خائن هستند؛ باید به این نکته توجه داشت که ملت‌ها از این اقدام ناشایست آنان حمایت نمی‌کنند.

این عالم اهل‌سنت، تصریح کرد: عملیات طوفان الاقصی اخیر را اقتدار اسلام بر استکبار جهانی می‌دانیم که موجبات فرح و شادی را فراهم آورد؛ این اتفاق با عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب و حمایت‌های ملت و مسئولین ایران اسلامی اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: همان‌طور که به یاد داریم مردم فلسطین با سنگ و چوب از خود دفاع می‌کردند و اکنون با درایت مسئولین و رهبری انقلاب، این ملت ستمدیده به یک قدرت تبدیل شده است.

عملیات طوفان الاقصی،اقتدار اسلام بر استکبار جهانی است

امام‌جمعه اهل سنت شیراز عنوان کرد: اکنون شاهد پیروزی اسلام بر کفر هستیم، مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی ملت‌های آزاده و مقاوم است؛ باید خداوند متعال را شاکر باشیم که با پایداری و توکل ملت‌های مسلمان، آتش‌بس را بر آنان تحمیل نمودند که نشان از شکست رژیم صهیونیستی است.

وی در پایان تأکید کرد: توصیه و هشدار می‌دهیم به کسانی که مسیر زشتی را در ارتباط‌گیری با رژیم صهیونیستی در پیش گرفته‌اند و از سویی به ملت و رهبر انقلاب درود می‌فرستیم که حمایت و پشتیبانی‌های آنان سبب قوت بخشیدن و اقتدار اسلام در اقصی‌نقاط عالم گردیده است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان