کد خبر: ۱۶۲۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۱ - ۱۶ آذر ۱۴۰۲

شهید استوار عمر مبارک خود را وقف انقلاب و تبعیت از امامین انقلاب کرد

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی(ع) در بازدید از بزرگراه سردار شهید استوار، با تقدیر از شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز بابت اجرای هوشمندانه این پروژه و نامگذاری آن‌ به نام مبارک این شهید والامقام، گفت: امروز شخصیت سردار شهید استوار مایه مباهات همه مردم دیار ما هست.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سردار غلامحسین غیب‌پرور جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی(ع) در بازدید از بزرگراه سردار شهید استوار، از شهرداری و شورای اسلامی شیراز بابت اجرای هوشمندانه این پروژه و نام‌گذاری آن به نام مبارک این شهید والامقام تقدیر کرد و گفت: سردار شهید استوار تنها معرف مردم شهر و دیار ما نیست که در تمام ایران اسلامی، سوریه و محور مقاومت نام ایشان می‌درخشد و در واقع امروز شخصیت ایشان مایه مباهات همه مردم دیار ما هست.

وی ادامه داد: سردار سرلشکر شهید رسول استوار محمود آبادی همه عمر مبارک خود را وقف انقلاب اسلامی و تبعیت از امامین انقلاب کرد و شهردار فهیم و عالم شیراز و شورای اسلامی این کلان‌شهر هم با نکته‌سنجی نام‌گذاری این پروژه تأثیرگذار بزرگراهی را به نام ایشان انجام دادند.

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: شیراز به‌عنوان یک کلان‌شهر استحقاق توسعه شهری را دارد و این پروژه یک خدمت بزرگی به عامه مردم شیراز به‌ویژه شرق این کلان‌شهر و رفع گره ترافیکی این منطقه است.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) همچنین از فرمانده سپاه فجر فارس که در همه عرصه‌ها موفق و طلایه‌دار هستند نیز تقدیر کرد.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان