کد خبر: ۱۶۲۰۶۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۸ - ۱۹ آذر ۱۴۰۲
طبق اسناد به‌دست‌آمده از منابع اطلاعاتی اسرائیل؛

نقش خاخام‌های یهودی در بمباران بیمارستان الشفاء غزه فاش شد

خاخام‌های یهودی به رهبران اسرائیل اطمینان می‌دهند که چنین جنایت جنگی توسط خدای ابراهیم، اسحاق و یعقوب قابل‌قبول است.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیل خبری «شیرازه»، از جنایات رژیم جعلی صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین قریب به ۷۵ سال می‌گذرد، ملت فلسطین که سال‌هاست از غده سرطانی رنج می‌برند برای دفاع از هویت و اراضی ملی خود توانستند با صبر و بردباری و غیرتمندانه در برابر این تهاجمات مقاومت کنند.

گرچه این جنایات وحشیانه سال‌ها ادامه داشت؛ اما این رژیم منحوس در حرکتی شرم‌آور خباثت خود را به‌حداعلا رساند و در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۲۳ جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در جنایتی بی‌سابقه بیمارستان الشفاء غزه را بمباران کرد به‌گونه‌ای که شمار زیادی از کودکان و نوجوانان به شهادت رسیدند.

نقش جنایت خام‌خام‌های یهودی در بمباران بیمارستان الشفاء غزه

پس از جریحه‌دار شدن افکار عمومی ملت‌های جهان از این اقدام وحشیانه و غیرانسانی رژیم کودکش، رئیس‌جمهور آمریکا به‌منظور انحراف اذهان عمومی از این جنایت بی‌شرمانه به فلسطین اشغالی عزیمت نمود و در همان بدو ورود، خطاب به رئیس‌جمهور اسرائیل (نتانیاهو) اظهار کرد که به نظر می‌رسد حمله به بیمارستان را طرف مقابل انجام داده نه شما!

نقش جنایت خام‌خام‌های یهودی در بمباران بیمارستان الشفاء غزه

طبق اسناد به‌دست‌آمده از منابع اطلاعاتی اسرائیل، قبل از بمباران بیمارستان الشفاء غزه، گروهی از خاخام‌های بانفوذ یهودی اعم از صهیونیست‌های مذهبی و ارتدوکس ذیل‌الذکر در نامه‌ای به بنیامین نتانیاهو صریحاً عنوان می‌کنند طبق Halakhah(قوانین رفتاری یهود برگرفته از تورات) دولت (اسرائیل) حق بمباران فلسطینیان بی‌گناه در بیمارستان شفا غزه را دارد.

نقش جنایت خام‌خام‌های یهودی در بمباران بیمارستان الشفاء غزه

خاخام‌ها در این نامه خطاب به نخست‌وزیر اسرائیل، سران کشورها و سیستم امنیتی عنوان کردند: «زمان مصیبت برای یعقوب است و او از آن نجات خواهد یافت» دستان سربازان، فرمانده، وزرا و نخست‌وزیر را با تمام وجود تقویت می‌کنیم.

در این نامه نوشته بودند که بمباران بیمارستان شفاء، منع شرعی اخلاقی و قانونی ندارد. اگر در چنین اقدامی خون بی‌گناهی ریخته شود، تقصیر فقط بر گردن قاتلان وحشی و حامیان آنها خواهد بود.

نکته مهم این است که خاخام‌های یهودی به رهبران اسرائیل اطمینان می‌دهند که چنین جنایت جنگی توسط خدای ابراهیم، اسحاق و یعقوب قابل‌قبول است.

آنان ادعا کردند که چنین نوزادانی (شهدای بیمارستان غزه) اغلب در مسیر کشتن دشمن قرار می‌گیرند، بنابراین کشتن آنها مجاز است. 

علاوه بر این، آنها نوشتند که قتل آنها با این توجیه که این نوزادان «رشد خواهند کرد تا به ما آسیب برسانند» مجاز است.

نقش جنایت خام‌خام‌های یهودی در بمباران بیمارستان الشفاء غزه

رژیم کودکش صهیونیستی، دوباره جهت انحراف افکار عمومی جهان از این جنایت وحشیانه، با ادعای دروغ، هدف خود از بمباران بیمارستان الشفاء غزه را وجود مقر نظامی حماس در این بیمارستان عنوان نمود، بر همین اساس نیروهای ارتش اسرائیل به این بیمارستان هجوم بردند که هیچ آثاری از ادعای فعالیت نظامی حماس پیدا نکردند. 

به‌این‌ترتیب یک بیمارستان با شمار زیادی از کودکان، زنان و مردان بی‌دفاع، همگی طعمه نیت شوم خاخام‌های یهودی قرار گرفته و توسط ارتش اسرائیل به آنان حمله شد.

نقش جنایت خام‌خام‌های یهودی در بمباران بیمارستان الشفاء غزه

انتهای پیام/224224
 
 

نظرات بینندگان