کد خبر: ۱۶۲۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۰:۱۵ - ۲۰ آذر ۱۴۰۲
وصیت‌نامه شهید کاظمی:

قطره‌ای خروشان از دریای امت حزب الله

شهيد «حسين کاظمی» در وصیت خود می‌نویسد: «قطره‌ای خروشان از دريای امت حزب‌الله به ندای امام امت خمينی کبير پاسخ گفته و راهی جبهه حق عليه باطل شدم تا...»
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، شهيد «حسين کاظمی» 25 شهريور سال 1343 در شهرستان مرودشت ديده به جهان گشود. 7 ساله بود که راهی مدرسه شد. سال سوم دبيرستان مشغول به تحصيل بود که پدر عازم جبهه شد و پس از چندی در علميات محرم منطقه عين خوش مفقودالاثر شد. حسین پس از اتمام تحصيلاتش حدود يک سال در بنياد شهيد انقلاب اسلامی مرودشت مشغول خدمت به خانواده‌های معظم شهدا شد. پس از چندی در آزمون تربيت معلم شرکت کرد و پذيرفته شد. وی پس از سه ماه تحصيل در بسيج ثبت‌نام کرد و با گذراندن دوران آموزشی در کازرون پادگان امام علی عليه السلام راهی جبهه جنگ شد و در عمليات والفجر 8 که منجر به آزادسازی فاو شد به عنوان بی‌سيم‌چی شرکت کرد. در دومين سال تحصيل خود در تربيت معلم باز هم سنگر تحصيل را رها کرد و 8 آذر ماه سال 1365 به همراه کاروان سپاهيان محمد صلی الله عليه و آله برای دومين بار به جبهه‌ اعزام شد. وی سرانجام 4 دی ماه 1365 در عمليات کربلای 4 به شهادت رسید.

وصیت نامه:

بسم الله الرحمن الرحيم إِنَّ ٱللَّهَ ٱشْتَرَىٰ مِنَ ٱلْمُؤْمِنِينَ أَنفُسَهُمْ وَأَمْوَٰلَهُم بِأَنَّ لَهُمُ ٱلْجَنَّةَ ۚ يُقَٰتِلُونَ فِى سَبِيلِ ٱللَّهِ فَيَقْتُلُونَ وَيُقْتَلُونَ با درود فراوان به روان پاک شهدای اسلام از هابيل تا شهيدان انقلاب اسلامی خصوصاً شهدای هفتم تير و شهدای محراب و با سلام بر منجی عالم بشريت نجات دهنده مستضعفان امام عصر مهدی موعود و با سلام بر نايب بر حقش امام خمينی.

اين وصيت نامه را آغاز می کنم اين جانب حسين کاظمی فرزند علی متولد 1304 اعزامی از مرودشت همچون قطره‌ای خروشان از دريای امت حزب الله به ندای امام امت خمينی کبير پاسخ گفته و راهی جبهه حق عليه باطل شدم تا با ياری الله پوزه صداميان کافر را به خاک بماليم و شکر خدا را می‌کنم که خدا دوباره توفيق جبهه آمدن به من داد که اين خود نعمت بزرگی است و در اينجا من چند نصيحت برای ملت مسلمان و خانواده گراميم توضيح می دهيم.

از همه مردم می خواهم که هميشه مانند سابق پشتيبان اين انقلاب اسلامی که در واقع حکومت انبياء است باشند و با کمک های خود جبهه را ياری کنند و ديگر سفارشم اين است که مردم امام را بهتر بشناسند و مانند هميشه از روحانيت که در واقع نجات دهنده اصلی اسلام و مردم است پشتيبانی کنند و در نمازهايتان شکر خدا را به جا آوريد که اين چنين نعمتی را خدا به شما داده و برای سلامتی امام دعا کنيد که خدا او را تا انقلاب مهدی زنده پيروز بگرداند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان