کد خبر: ۱۶۲۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۲۱ آذر ۱۴۰۲
بازی‌های داغ لیگ دسته اول:

بازگشت مدعیان

هفته شانزدهم لیگ آزادگان در شرایطی برگزار خواهد شد که خیبر خرم‌آباد و سایپا در تقابل با رقبای خود در خارج از خانه کار سختی پیش رو خواهند داشت.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، خیبر خرم‌آباد این شانس را خواهد داشت تا در صورت برتری مقابل رقیب خود در بازی امروز حداقل برای ساعاتی بار دیگر به صدر جدول بازگردد و البته امیدوار باشد چادرملو در بازی خود موفق به کسب امتیاز نشود و این رتبه را برای خود حفظ کند.

خرم‌آبادی‌ها که برد در خانه را برخلاف بازی‌های خارج از خانه بلد هستند، بعد از دو پیروزی اخیر خود این بار راهی اسلام‌شهر خواهند شد تا برابر آریو قرار گیرند. تیمی که طی چهار بازی اخیر با تغییرات کادر فنی شکستی نخورده و با کسب ۱۰ امتیاز رتبه خوبی در جدول از آن خودکرده است.

شهر راز شیراز نیز در خانه از شهرداری آستارا پذیرایی خواهد کرد. شیرازی‌ها امیدوارند با برتری خانگی مقابل حریف شمالی خود بار دیگر در بالای جدول حاضر شوند. آستارایی‌ها اما بعد از تساوی روحیه‌بخش هفته گذشته مقابل شهربابک، برابر فرار از منطقه سقوط چشم به امتیازات این جدال دوخته‌اند.

بازگشت مدعیان

مس شهربابک با قاسم شهبا این بار در خانه تیم استقلال ملاثانی را پیش رو دارد. همسایه‌های هم امتیاز جدول در این بازی چشم به امتیاز بزرگ آن دوخته‌اند و باید دید میثم سلیمانی که در اولین فصل سرمربیگری‌اش تجربه خوبی را تا به اینجا پشت سر گذاشته، قادر خواهد بود دست پر از شهربابک خارج شود یا خیر. شهربابکی‌ها طی سه بازی اخیر خود سه تساوی بدون گل را تجربه کرده‌اند و به دنبال شکستن این طلسم خواهند بود.

در چهارمین و بازی پایانی این روز هم نفت و گاز گچساران با پیروز قربانی برابر سایپا قرار خواهد گرفت. قربانی که روزگاری به شکلی عجیب از سایپا کنار رفت، نشان داده فردی نیست که به‌سادگی این اتفاق را فراموش کند و مقابل نارنجی‌پوشان با سرمربی جدیدش که در اولین تجربه با شکست کار را پایان داد، قطعاً دیداری سخت را پیش رو خواهد داشت. سایپا در صورت ازدست‌دادن امتیاز در این بازی، شاید چالش بزرگی برای دستیابی به امتیاز صعود در این فصل پیش رو داشته باشد و در سمت مقابل هم گچسارانی‌ها در خانه کمتر پیش‌آمده به حریفی باج بدهند. 

منبع: ورزش3

انتهای پیام/نظرات بینندگان