کد خبر: ۱۶۲۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۰:۱۵ - ۲۳ آذر ۱۴۰۲
مناجات شهيد «هوشنگ رستمی»:

به فرمان خدا برای پايداری سرزمينمان خواهيم جنگيد

«هوشنگ رستمی» در دفترچه یادداشت خود می‌نویسد: «به‌خواست خدای بزرگ به دنيا آمديم و به فرمان او برای پايداری سرزمينمان خواهيم جنگيد و به...»
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، شهيد «هوشنگ رستمی» چهارم خرداد 1319 در خرم‌آباد فارس دیده به جهان گشود. 7 ساله بود که راهی مدرسه شد. تحصيلات خود را تا مقطع لیسانس در رشته مدیریت دولتی گذراند. یکم اردیبهشت 1344 به استخدام ارتش درآمد. پس از سپری نمودن دوره های آموزشی به تيپ 55 هوابرد شيراز به صورت داوطلب منتقل شد.

با شروع درگیری در کردستان خود را به جبهه غرب رساند و پس از آن حضور مستمر در جبهه جنگ داشت. وی پس از سالها مجاهدت 20 آذر سال 1369 در حین پاکسازی ميدان مين بر اثر انفجار مين به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

به فرمان خدا برای پايداری سرزمينمان خواهيم جنگيد
مناجات‌نامه:

به‌خواست خدای بزرگ به دنيا آمديم و به فرمان او برای پايداری سرزمينمان خواهيم جنگيد و به مشيت خدا خواهيم مرد

پروردگارا ترا سپاس می‌گویيم که ما را آفريدی و به مردانگی و شرف پايبندمان ساختی. ترا سپاس می‌گویيم که به ما عطا فرموده و خشم بخشيدی، به ما ميهنی عطا فرمودی با روزهای فرح بخش و شب‌های دلنشين که ستيغ کوه‌های بلندش در غرب و دشت‌های سوزانش در جنوب طنين‌انداز تکبير جوانان ماست.

و ترا به صد عز و احترام سپاس می‌گویيم که به ما رسول و پيامبری فرستادی و تا آن حد او را مورد مرحمت قرار دادی که خود ملائکه بر او صلوات می‌فرستی. ای پروردگار بزرگ هستی بخش روان ما را روشن توان ما را همچون کوه و دل ما را همچون دريا فراخ و خروشان ساز...

ای پروردگار هستی بخش به ما آنچنان نيرو و توانايی عطا فرمود که هرگز از دادن جان در راه هدف‌های متعالی تو دريغ نورزيده و همچون گذشته در پيشاپيش نيروهای رزمنده کشورمان با آنهايی‌که امروز به نام دشمن با ما می جنگند مصاف دهيم.

انتهای پیام
نظرات بینندگان