کد خبر: ۱۶۲۱۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸ - ۲۳ آذر ۱۴۰۲

جریمه نقدی ۶ واحد متخلف در بازار مرغ شیراز

مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از ثبت تخلف و جریمه نقدی ۶ واحد فعال در زمینه کشتار و توزیع مرغ گرم در شیراز خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، علیرضا شیخ مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه واحدهای مذکور شامل دو کشتارگاه و چهار عامل توزیع مرغ گرم بودند، گفت: برای واحدهای مذکور مبلغ ۱۶ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی در نظر گرفته شد که برای طی مراحل قانونی به مراجع ذی‌ربط معرفی شدند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های انجام شده، تخلف گران‌فروشی آن‌ها طبق ماده ۵۷ قانون نظام صنفی محرز شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه طرح نظارتی تنظیم بازار کالاهای اساسی به‌صورت روزانه انجام می‌شود، اظهار کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی فروشگاه‌های توزیع کالاهای اساسی، ضمن ثبت گزارش و معرفی به مراجع ذی‌ربط، جریمه نقدی و پلمب محل فعالیت نیز برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس افزود: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه توزیع و قیمت کالاهای اساسی مراتب را از طریق شماره‌تلفن ۱۲۴ یا ۳۲۱۷۲۰۲۰ گزارش کنند تا دراسرع‌وقت نسبت به بازرسی و برخورد قانونی با متخلفین در حوزه امینت غذایی اقدام شود.

انتهای پیام/
برچسب ها: مرغ ، گران فروشی ، شیرازه
نظرات بینندگان