کد خبر: ۱۶۲۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴ - ۲۹ آذر ۱۴۰۲
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز، خبر داد:

توزیع ۱۲۰۰ بسته یلدایی در شمال غرب شیراز

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله (ص) شیراز در آستانه شب یلدا از توزیع ۱۲۰۰ بسته یلدایی و آزادی ۱۹ نفر زندانی جرایم غیرعمد توسط این سپاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، غلامعلی احمدی جابری فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله (ص) شیراز ظهر امروز ۲۹ آذر در حاشیه آئین رزمایش توزیع بسته‌های یلدای مهدوی با بیان اینکه شب یلدا نزد ایرانیان فرصتی برای صله‌رحم می‌باشد اظهار کرد: در همین راستا بسته یلدایی در مناطق شمال غرب قصر قمشه، گویم و محلات و مناطق کم‌برخوردار در نظر گرفته شده است .

احمدی جابری با اشاره به اینکه آستانه شب یلدا از اختصاص ۱۲۰۰ بسته یلدایی به‌صورت متمرکز ۸۰۰ بسته و پایگاه‌های بسیج ۴۰۰ بسته به همت گروه‌های جهادی، خیرین و حمایت سازمان بسیج در این مناطق توزیع می‌گردد گفت: این بسته‌ها شامل میوه، آجیل شب یلدا است و تلاش شده تا افراد کم‌برخوردار مناطق شمال غرب با دریافت این بسته‌های معیشتی شب خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.


توزیع ۱۲۰۰ بسته یلدایی  در شمال غرب شیراز

وی ادامه داد: سپاه و بسیج در امر خدمت‌رسانی به محرومین و اقشار آسیب‌پذیر کمک یار مردم می‌باشد.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله (ص) شیراز با بیان اینکه تأکیدات رهبر معظم انقلاب بسیج بایستی در قالب رزمایش کمک‌های مؤمنانه به خدمت محرومین بشتابد خاطرنشان کرد: در آستانه شب یلدا ۱۹ زندانی جرایم غیرعمد که بدهکاری داشتند توسط گروه جهادی یوسف مقاومت این سپاه آزاد شدند.

انتهای پیام/224224

نظرات بینندگان