کد خبر: ۱۶۲۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲ - ۰۲ دی ۱۴۰۲
استاندار فارس:

کشور نیازمند ورود جوانان به عرصه تولید است

استاندار فارس گفت: باتوجه‌به اینکه زمینه ورود به کارخانه و مؤسسات تولیدی فراهم است جوانان می‌بایست از استخدام در امور اداری باید فاصله بگیرند چرا که کشور بیشتر به ورود جوانان در تولید نیازمند است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه در دوازدهمین میز خدمت استاندار فارس، ویژه جوانان و دانشجویان اظهار کرد: در این میز خدمت جوانان و دانشجویان پاسخگوی خدمت به چهل نفر از جوانان و دانشجویان استان بودیم.

وی اشتغال را یکی از اصلی‌ترین دغدغه جوانان عنوان کرد و افزود: در این مدت تلاش شد جوانان را به سمت اشتغال در واحدهای تولیدی سوق دهیم و باتوجه‌به اینکه خوشبختانه زمینه ورود به کارخانه و مؤسسات تولیدی فراهم است جوانان می‌بایست از استخدام در امور اداری باید فاصله بگیرند؛ چرا که کشور بیشتر به ورود جوانان در تولید نیازمند است.

استاندار فارس با تأکید بر اینکه اکثر افرادی که اهل کار هستند، در کمترین زمان ممکن جذب کارخانه‌ها می‌شوند، اظهار امیدواری کرد: فرهنگِ تولید و کار، در کشور رونق بیشتری پیدا کند.
ایمانیه اضافه کرد: میز خدمت ویژه دانشجویان و جوانان از برنامه‌هایی است که در پایان هر ماه در جهت رفع مشکلات و پاسخگویی به آنها برگزار می‌شود و این برنامه به‌صورت منظم در دستور کار است.
در این میز خدمت که با حضور و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان و مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد، مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این برنامه دوساعته و در دیدار چهره‌به‌چهره با جوانان و دانشجویان، پاسخگوی پرسش‌ها و مطالبات آنان بود.

محمود نجابت در این برنامه ضمن دیدار و گفتگو با جمعی از جوانان و دانشجویان، دغدغه‌های آنان را مورد بررسی قرارداد.

کشور نیازمند ورود جوانان به عرصه تولید است

وی در حاشیه این میز خدمت افزود: اغلب مراجعه‌های امروز در زمینه‌های مختلف دانشجویی، آموزشی، رفاهی، اشتغال، نقل‌وانتقالات و دیگر موارد مرتبط با جوانان و دانشجویان بود.

مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اضافه کرد: میز خدمت جوانان و دانشجویان باهدف تلاش در راستای ارائه خدمات باکیفیت و ایجاد ارتباط دوسویه و نزدیک‌تر میان مسئولان، جوانان و دانشجویان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان