کد خبر: ۱۶۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - ۰۴ دی ۱۴۰۲
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان فارس مطرح کرد:

قرارگاه سلامت بنیاد احسان؛ امیدبخش جامعه و حیات‌بخش بیماران

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان فارس گفت: استان فارس به عنوان اولین استان در کشور طرح امید برکت را اجرا می‌کند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط‌عمومی ستاد اجرایی فرمان امام در استان فارس، حسین پورنورعلی امروز چهارم دی‌ماه در جمع خبرنگاران، گفت: با حمایت مالی بنیاد پانزده خرداد و همکاری قرارگاه سلامت بنیاد احسان ۲۰۰۰ بیمار سرطانی در کشور به صورت رایگان در مجهزترین و پیشرفته‌ترین مرکز جامع غربالگری، پیشگیری وتشخیص و درمان سرطان کشور مداوا خواهند شد.

وی افزود: مرکز جامع سرطان برکت دارای دستگاه‌های شتاب دهنده خطی دستگاه سایبرنایف و دستگاه توموتوراپی و دستگاه سی تی سیمولاتور است و این مرکز با بخش‌های تخصصی شیمی درمانی رادیوتراپی، ژنتیک و آزمایشگاه پاتوبیولوژی به بیماران خدمات ارائه می‌دهد.

پورنورعلی ادامه داد: در پی انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بین استانداری و دانشگاه علوم پزشکی استان فارس و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گام اول سهمیه استان ۸۸ نفر بیمار است که این بیماران از بین دهک‌های یک تا پنج انتخاب و فرایند درمان خود را در مرکز جامع سرطان برکت دنبال می‌کنند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان