کد خبر: ۱۶۲۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹:۲۵ - ۰۴ دی ۱۴۰۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس اعلام کرد:

بزرگداشت حماسه ۹ دی‌ در ۱۰۰ نقطه فارس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از برگزاری مراسم راهپیمایی حماسه ۹ دی‌ همراه با حمایت از مردم مظلوم غزه در قریب به ۱۰۰ نقطه استان خبر داد و گفت: این مراسم در روز جمعه، هشتم دی‌ماه جاری برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس امروز، چهارم دی‌ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش‌رو بودن سالروز حماسه ۹ دی‌ گفت: استان فارس پیشتاز و پیشگام در برگزاری مراسم راهپیمایی حماسه ۹ دی‌ماه است و امسال نیز در روز جمعه، هشتم دی‌ماه در شیراز مراسم راهپیمایی بزرگداشت این حماسه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه هفته بصیرت فرصتی برای روشنگری و بصیرت‌افزایی و تبیین توطئه‌ها و فتنه‌گری فتنه‌گران است، افزود: امسال از این فرصت برای بازخوانی فتنه‌های آمریکایی ـ صهیونیستی بهتر می‌توان استفاده کرد زیرا جنایات و فتنه‌گری این دو رژیم خونخوار و جنایتکار برای جهانیان بیش از هر زمان دیگری روشن شده است.

ملک‌مکان ادامه داد: بر کسی پوشیده نیست که منشأ همه فتنه‌ها آمریکا و اسرائیل و سایر دولت‌های جنایتکاری هستند که نسل‌کشی در غزه را می‌بینند و از آن حمایت می‌کنند و یا با سکوت خود مهر تأییدی بر جنایات اسرائیل می‌زنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس تأکید کرد:‌ تمام کسانی که می‌توانند در تبیین این فتنه‌ها و جنایات روشنگری کنند، باید وارد میدان شده و روشنگری کنند.

وی شعار امسال هفته بصیرت را «بازخوانی فتنه‌های آمریکایی ـ صهیونیستی» اعلام کرد و افزود: مردم شیراز و فارس در سال ۸۸ روز  هشتم دی‌ماه به خیابان آمده و علیه فتنه و فتنه‌گران راهپیمایی کردند، لذا طبق سنوات گذشته، مراسم امسال نیز به‌صورت راهپیمایی روز جمعه، هشتم دی‌ماه، رأس ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدا (شهرداری) آغاز خواهد شد.

بزرگداشت حماسه ۹ دی‌ در ۱۰۰ نقطه فارس

ملک‌مکان با بیان اینکه پس از انجام مراسم راهپیمایی، سخنران مراسم در محل برگزاری نماز جمعه، قبل از خطبه‌ها سخنرانی خواهد کرد، گفت: همان‌طور که مردم بصیر شیراز و استان فارس همیشه پیشتاز و پیشگام در همه عرصه‌های ملی، مذهبی و سیاسی بوده‌اند امسال نیز  شاهد حضور بیشتر مردم و شکوه بهتر مراسم خواهیم بود و یک روز زودتر از سایر استان‌ها حماسه دی‌ماه سال ۸۸ را تکرار خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در عین حال این نکته را یادآور شد که این مراسم به دو منظور بزرگداشت هفته بصیرت و ۹ دی و همچنین جهت حمایت از مردم مظلوم و مقتدر غزه و محکومیت رژیم اشغالگر اسرائیل در حدود ۱۰۰ نقطه استان فارس برگزار می‌شود.

وی مسیر راهپیمایی در شیراز را میدان شهدا، چهارراه پیروزی، خیابان ۹ دی، شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) اعلام کرد و گفت:‌ در این مراسم وحید جلال‌زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

انتهای پیام/
منبع: ایکنا
نظرات بینندگان