کد خبر: ۱۶۲۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۸ - ۰۶ دی ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی فارس:

به عهد و پیمان خود با مردم پایبند هستیم

فرمانده انتظامی استان فارس در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع امنیت شهید «احسان بخشنده»، گفت: به عهد و پیمان خود با مردم در راستای حفظ و تأمین امنیت آنان پایبند هستیم.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، امروز مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید مدافع امنیت«احسان بخشنده» با حضور مسئولان، فرماندهان و کارکنان نظامی و انتظامی، خانواده این شهید والامقام و جمع کثیری از مردم شهیدپرور استان فارس در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در شیراز برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان فارس در این مراسم، طی سخنانی ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مدافع امنیت، اظهار داشت: کارکنان مجموعه انتظامی جمهوری اسلامی ایران در عمل ثابت کرده اند که جان خود را برای امنیت، آرامش و آسایش مردم می دهند.
سردار رهام بخش حبیبی تصریح کرد: پلیس به عنوان نوکر و خدمتگزار مردم تا پای جان در راستای تأمین نظم و امنیت آحاد جامعه تلاش می کند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند.

وی گفت: این افسر شجاع انتظامی در برابر یک فرد شرور که با تهدید قصد داشت جان مردم را به خطر بیندازد، ایستاد و شهد شیرین شهادت را نوشید.

فرمانده انتظامی استان فارس با تأکید بر اینکه به عهد و پیمان خود با مردم در راستای حفظ و تأمین امنیت آنان پایبند هستیم، افزود: مخلان نظم و امنیت عمومی و کسانی که می خواهند ناامنی را در جامعه ترویج دهند، بدانند که با برخورد قاطعانه و قانونی خادمان مردم در مجموعه انتظامی مواجه خواهند شد.

شایان ذکر است؛ شهید مدافع امنیت «احسان بخشنده» رئیس پلیس امنیت عمومی شهرستان فیروزآباد بود که 26 شهریور ماه سال جاری طی درگیری با شرور مسلح مجروح و پس از تحمل حدود سه ماه درد و مجروحیت، چهارم دی‌ماه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

همچنین پیکر پاک و مطهر این شهید گرانقدر پس از تشییع در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، در زادگاهش واقع در روستای "حسین‌آباد" از توابع بخش "سیاخ دارنگون" شهرستان شیراز در خاک آرام گرفت.

از این شهید والامقام، دو دختر 14 ساله و 8 ساله به نام های «مهسا» و «آیسا» به یادگار مانده است.

انتهای پیام/
منبع: فارس
نظرات بینندگان