کد خبر: ۱۶۲۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۰۹ دی ۱۴۰۲
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس:

اردوی راهیان مقاومت ویژه دانشجویان فارس برگزار شد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت:دانشجویان دانشگاه‌های فارس در قالب اردوهای راهیان مقاومت به کرمان اعزام شدند.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی فارس دانشجویان دانشگاه‌های استان فارس برای بزرگداشت سالروز شهادت سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی در قالب اردوی راهیان مقاومت به کرمان اعزام شدند. 

سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس در حاشیه اعزام دانشجویان دانشگاه‌های این استان به اردوی راهیان مقاومت، اظهار داشت: اردوی راهیان مقاومت به مناسبت پاسداشت شهدای محور مقاومت و سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی برگزار می‌شود که در این راستا حدود ۲ هزار دانشجو به‌صورت کاروانی از دانشگاه‌های استان فارس به کرمان اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه کاروان دانشجویی استان فارس با عنوان" شمس" (شاگردان مکتب سلیمانی) به کرمان اعزام می‌شوند، افزود: آشنایی نسل جوان با آرمان‌ها و اندیشه‌های متعالی شهید سلیمانی، بازخوانی اندیشه‌های بصیرت افزا و استکبارستیز حاج‌قاسم برای حفظ روحیه مقاومت در جامعه، تجدید میثاق با آرمان‌های بلند شهدا و تجدید میثاق با ولایت، ارائه الگوی عزت، عظمت و اقتدار ملی در برابر مستکبران جهان و تبعیت از ولایت‌فقیه از اهداف این برنامه است. 

اردوی راهیان مقاومت ویژه دانشجویان فارس برگزار شد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تأکید بر استفاده معنوی از اردوی راهیان مقاومت اضافه کرد: ظرفیت مناسب برای تأثیرگذاری عمیق معنوی و معرفتی برای زائران ایجاد شده است. 

یوسفی در ادامه بر ترویج و کمک به نهادینه‌سازی مکتب شهید سلیمانی تأکید و تصریح کرد: نقش‌برجسته شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی در دفاع مقدس و احیای جبهه مقاومت تبیین شود.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان