کد خبر: ۱۶۲۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰ - ۱۰ دی ۱۴۰۲
در آستانه چهارمین سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛

رهبر انقلاب با خانواده شهید سلیمانی دیدار کردند

رهبر معظم انقلاب بعداز ظهر امروز در دیدار خانواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مهمترین نقش و خدمت این شهید بزرگوار، را احیای جبهه مقاومت در منطقه دانستند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد ازظهر امروز دهم دی‌ماه در دیدار خانواده شهید سردار سلیمانی، گسترش بیش از پیش نام و یاد و خصوصیات این شهید را ناشی از اخلاص شهید سلیمانی دانستند و تاکید کردند: مهمترین نقش و خدمت این شهید بزرگوار، احیای جبهه مقاومت در منطقه بوده است.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار که در آستانه چهارمین سالگرد شهادت شهید سلیمانی برگزار شد، با تاکید بر اینکه مقاومتِ نزدیک به سه ماهه غزه به علت وجود جبهه مقاومت است، گفتند: شهید سلیمانی برای احیای جبهه مقاومت تلاش بسیاری کرد و این کار را با همان اخلاص و با تدبیر و عقل و اخلاق  به پیش بُرد.

رهبر انقلاب با خانواده شهید سلیمانی دیدار کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تمجید و تقدیر از تلاش‌های سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه افزودند: باید خط تقویت جبهه مقاومت همچنان ادامه یابد.

در این دیدار که فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده نیروی قدس سپاه نیز حضور داشتند، خانم زینب سلیمانی گزارش کوتاهی از اقدامات فرهنگی و هنری انجام گرفته وهم‌چنین در دست اقدام، برای انتقال روحیات، منش و خصلت‌های شهید سلیمانی به نسل جوان، ارائه کرد.

انتهای پیام/
منبع: khamenei.ir
نظرات بینندگان