کد خبر: ۱۶۲۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶ - ۱۲ دی ۱۴۰۲
استاندار فارس مطرح کرد:

برکناری ۲ فرماندار در فارس به دلیل جانبداری در انتخابات

استاندار فارس با تأکید بر ضرورت حفظ امانت‌داری و سلامت در فرایند انتخابات، گفت: ۲ نفر از فرمانداران این استان که در فرایند انتخابات پیش‌رو جانب‌داری کرده بودند، از کار برکنار شدند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس با بیان اینکه به تمام فرمانداران سراسر فارس هشدار جدی پیرامون برگزاری انتخابات پیش رو صادر شده است، تصریح کرد: صندوق رأی به‌عنوان امانت مردم نزد مسئولان است و هیچ مسئول دولتی و اجرایی حق جانب‌داری در انتخابات را ندارد.

وی ادامه داد: ۲ نفر از فرمانداران استان فارس که در فرایند انتخابات امسال جانب‌داری کرده بودند از کار برکنار شدند تا مسئله امانت‌داری و سلامت انتخابات رعایت شود.

استاندار فارس اضافه کرد: سعی داریم اعتماد مردم در انتخابات پیش رو جلب شده و در پی آن مشارکت در انتخابات اسفندماه امسال نیز افزایش پیدا کرده و مشارکتی درشان مردم این دیار پهناور و کهن رخ دهد.

ایمانیه به موضوع امنیت انتخابات نیز اشاره کرد و در خاتمه گفت: دقت کافی در این زمینه بکار گرفته شده و تلاش داریم که محل استقرار صندوق‌های رأی به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به طور کامل ایمن شود.

انتهای پیام/
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان