کد خبر: ۱۶۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۷ - ۱۳ دی ۱۴۰۲
استاندار کرمان:

تاکنون ۱۰۳ نفر شهید شده‌اند

️استاندار کرمان گفت: حادثه، قطعا تروریستی است و تاکنون ۱۰۳ نفر به شهادت رسیده‌اند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان با اشاره به حادثه تروریستی عصر امروز (چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه) در مسیر گلزار شهدای کرمان در چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه و آرزوی صحت برای مجروحان گفت: دشمن نمی‌تواند ارادت مردم ایران را به سردار دل‌ها و سپهبد شهید سلیمانی ببیند.

وی عنوان کرد: ساعت ۱۵ عصر امروز اولین انفجار و بافاصله حدود ۱۵ دقیقه دومین انفجار در مکان دیگری اتفاق افتاد.

استاندار کرمان با بیان اینکه این انفجارها نزدیک ورودی‌های گلزار شهدا بود، عنوان کرد: انفجارها خارج از محدوده گیت‌های بازرسی رخ داد و حدود ۲ کیلومتر تا مرقد شهید سلیمانی فاصله داشت.
وی افزود: تاکنون متأسفانه حدود ۱۰۳ نفر به شهادت رسیدند و ۱۴۱ نفر مجروح داریم و امیدواریم هر چه سریع‌تر مجرمان بهبود یابند.

استاندار کرمان از مردم خواست تا آرامش خود را حفظ کرده و مراقبت‌های لازم را داشته باشند و تصریح کرد: شهروندان اگر مورد مشکوکی را دیدند به دستگاه‌های امنیتی اطلاع دهند و مراقبت هم داشته باشند.

فداکار تأکید کرد: شهروندان به بیمارستان‌ها مراجعه نداشته باشند تا کادر درمان به‌درستی بتوانند کار خود را انجام دهند.

وی اظهار داشت: شکی نیست که حادثه، قطعاً حادثه‌ای تروریستی است، هر دو انفجارهای بزرگی بوده، اما انتحاری بودن آن مشخص نیست، امیدواریم که با بازبینی فیلم‌ها زوایای دیگر حادثه مشخص شود.

استاندار کرمان ادامه داد: امنیت اکنون برقرار است، اقدامات امنیتی انجام شده است.


انتهای پیام/
منبع: فارس
نظرات بینندگان