کد خبر: ۱۶۲۳۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۸ - ۱۳ دی ۱۴۰۲

پیام مهم رهبر انقلاب در پی حمله تروریستی در کرمان

رهبر انقلاب در پی حادثه تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان پیامی صادر کردند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تروریستی برای زائران مزار شهید سلیمانی در مسیر گلزار شهدای کرمان پیامی صادر کردند.


متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

 بسم‌الله الرّحمن الرّحیم

دشمنان شرور و جنایت‌کار ملت ایران، بار دیگر فاجعه آفریدند و جمع زیادی از مردم عزیز را در کرمان و در فضای معطّر مزار شهیدان، به شهادت رساندند.

ملت ایران عزادار شد و خانواده‌های زیادی در سوگ جگرگوشگان و عزیزان خود غرق ماتم شدند. جنایت‌کاران سنگدل نتوانستند عشق و شوق مردم به زیارت مرقد سردار بزرگشان شهید قاسم سلیمانی را تحمل کنند. بدانند که سربازانِ راه روشن سلیمانی هم رذالت و جنایت آنان را تحمل نخواهند کرد. چه دست‌های آلوده به خون بی‌گناهان و چه مغزهای مفسد و شرارت‌زا که آنان را به این گمراهی کشانده‌اند، از هم اکنون آماج قطعی سرکوب و مجازات عادلانه خواهند بود. بدانند که این فاجعه‌آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت به اذن الله.
اینجانب در عزای خانواده‌های مصیبت‌دیده با آنان همدل و همراهم و صبر و تسلّای آنان را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم. روح مطهر شهیدان ان‌شاءالله میهمان بانوی دوعالم و مادر شهیدان حضرت صدیقه‌ی طاهره سلام‌الله علی‌ها است. با مجروحان حادثه همدردی می‌کنم و شفای آنان را از درگاه الهی خواستارم.

سید علی خامنه‌ای
۱۴۰۲/۱۰/۱۳

انتهای پیام/
منبع: Farsi.Khamenei.ir

نظرات بینندگان