کد خبر: ۱۶۲۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۱۶ دی ۱۴۰۲
امام‌جمعه موقت شیراز در گفتگو با «شیرازه»:

مردم ایران دشمن را به‌خوبی شناخته‌اند

امام‌جمعه موقت شیراز با بیان اینکه کشورهای غربی همچون آمریکا و اسرائیل دنبال منافع خود هستند، اضافه کرد: مردم ایران بارها نشان دادند که ماهیت دشمن را شناختند و بابصیرت بر همه گرفتاری‌هایی که برایشان به وجود آوردند دشمن را به‌خوبی شناخته‌اند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، آیت الله سیدابوفاضل رضوی اردکانی  امام‌جمعه موقت شیراز در گفتگو با این رسانه با بیان اینکه قرآن کریم می‌فرمایدگمان نکنید آنهایی که در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند؛ بلکه زنده‌اند به‌تمام‌معنا، گفت: حادثه تلخ کرمان مصیبتی بود برای ملت جمهوری اسلامی ایران و این واقعه دردناک نشان‌دهنده چهره آمریکا و اسرائیلی‌ها است.

وی افزود: داعش مدعی است که واقعه کار ما است؛ اما باید بدانید که داعش دست‌پرورده آمریکا است.

رضوی اردکانی با اشاره به اینکه داعشی‌ها افرادی شستشو مغزی داده شده و جاهل هستند که کورکورانه دست به این جنایات می‌زنند، ادامه داد: آمریکایی‌ها که دم از حقوق بشر می‌زنند دارند به اسرائیل و داعش کمک می‌کنند تا این جنایات را انجام دهند.

امام‌جمعه موقت شیراز تصریح کرد: با این جنایتی که صورت گرفت همه جهان و مردم با چهره اسرائیل که یک رژیم سفاک، خون‌ریز و جنایت‌کار است آشنا شدند.

وی اضافه کرد: این ادعاهای که کشورهای غربی در خصوص حقوق بشر راه می‌انداختند و در مقابل هزاران جنایتی که انجام می‌دادند سکوت می‌کردند چهره آنها را آشکار ساخت.

رضوی اردکانی با بیان اینکه کشورهای غربی همچون آمریکا و اسرائیل دنبال منافع خود هستند، اضافه کرد: مردم ایران بارها نشان دادند که ماهیت دشمن را شناختند و بابصیرت بر همه گرفتاری‌هایی که برایشان به وجود آوردند دشمن را به‌خوبی شناخته‌اند.

امام‌جمعه موقت شیراز یادآور شد: خانواده‌ای که ۸ شهید داده است و همیشه بیان می‌کند که ما تا آخر ایستاده‌ایم و این بسیار روحیه عظیم است و می‌تواند بصیرت مردم ما را نشان دهد.

وی با بیان اینکه ملت ایران بعد از روز شهادت در شهرهای مختلف تجمع کردند و نشان دادند، بیان کرد: دشمنان مطمئن باشند که این جنایات آمریکا و اسرائیل انجام می‌دهند باعث می‌شود که جمهوری اسلامی به هدف خود نزدیک شود.

رضوی ادامه داد: امریکایی‌ها دیگر در اقیانوس اطلس تا دریای مدیترانه امنیت ندارند.


انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان