کد خبر: ۱۶۲۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۱۶ دی ۱۴۰۲
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبر داد:

فعالیت ۱۸ گروه خط گرم در استان فارس

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: با ظرفیت ایجاد شده در حوزه عملیات خط گرم و با تأکید بر رعایت ۱۰۰ درصدی اصول ایمنی و HSE، شاهد بهبود شاخص انرژی توزیع نشده و خدمت‌رسانی شایسته و باکیفیت به مردم عزیز استان باشیم.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حمیدرضا کریمی فردمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، عملیات خط گرم را روشی مطمئن و مؤثر در جهت کاهش خسارت‌های ناشی از اعمال خاموشی‌های بی‌برنامه و برنامه‌ریزی شده، افزایش ایمنی و افزایش سطح رضایت‌مندی مشترکان عنوان کرد و بیان داشت: رویکرد تعمیرات به روش خط گرم، کاهش یا حذف خاموشی، تداوم نیرورسانی به صنایع، مراکز آموزشی و مصارف خانگی و تأمین برق مطمئن و پایدار و در نتیجه رضایتمندی مشترکان بوده که در این راستا گروه‌های خط گرم راه‌اندازی شدند.

وی خاطرنشان کرد: ضرورت ایجاد گروه‌های عملیات خط گرم از سال‌ها پیش در صنعت توزیع نیروی برق استان احساس می‌شد که خوشبختانه در سال‌های اخیر با توجه ویژه به این امر، توانسته‌ایم گام‌های ارزنده‌ای در این زمینه برداریم. کریمی فرد، اعتبار هزینه شده در سال جاری برای اجرای خط گرم را بالغ بر ۲۲۲ میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: این اعتبار در بخش‌های آموزش نیروی انسانی و تعمیرات شبکه هوایی هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، تعویض ۳۰ دستگاه کات‌اوت فیوز، اصلاح ۴۵۰۵ جمپر، تعویض ۳۹۳۴ انواع مقره را از مهم‌ترین فعالیت انجام شده از ابتدای سال جاری تاکنون در حوزه تعمیرات توسط گروه‌های خط گرم عنوان کرد و گفت: در همین مدت، قریب به ۳۳۲۵۹ مورد عیب در شبکه ۲۰ کیلوولت به روش گرم و بدون قطع برق در سطح استان رفع شد که منجر به‌صرفه جویی ۱۹۷۰۸ مگاوات انرژی و تداوم برق‌رسانی به کارخانه‌ها، صنایع، مراکز آموزشی و عدم قطع برق مشترکان خانگی گردیده است. 

این مقام مسئول، در بخش دیگری از سخنان خود از آغاز دوره آموزشی ویژه خط گرم جهت سیمبانان مدیریت‌های توزیع نیروی برق شهرستان‌ها در مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان جهرم جهت پرورش و تربیت نیروی متخصص در این حوزه از اول آذرماه خبر داد و افزود: بی‌تردید برگزاری چنین دوره‌های آموزشی می‌تواند در توانمندسازی و ارتقای سطح دانش و مهارت گروه‌های خط گرم و راه‌اندازی گروه‌های خط گرم جدید به‌منظور بهبود خدمت‌رسانی در شهرستان‌ها و در نهایت رضایت‌مندی مشترکان نقش مهمی داشته باشد. 

کریمی فرد، ابراز امیدواری کرد با ظرفیت ایجاد شده در حوزه عملیات خط گرم و با تأکید بر رعایت ۱۰۰ درصدی اصول ایمنی و HSE، شاهد بهبود شاخص انرژی توزیع نشده و خدمت‌رسانی شایسته و باکیفیت به مردم عزیز استان باشیم.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان