کد خبر: ۱۶۲۴۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۷ - ۲۱ دی ۱۴۰۲
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس:

فرهنگ دینی با اهمیت دادن به واجبات گسترش می‌یابد

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: باید به واجبات دینی اهمیت داده شود تا فرهنگ دینی و مذهبی بسط یابد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، آیت‌الله لطف‌الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان فارس در نشست هم‌افزایی و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بهزیستی با کمیته امداد فارس گفت: باید به واجبات دینی اهمیت داده شود تا فرهنگ دینی و مذهبی بسط یابد.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس بر خلوص نیت و انجام کار برای رضایت خدا تأکید کرد و گفت: امروز نیروهای کمیته امداد و بهزیستی فرصت کار برای‌خدا را دارند و باید خلوص نیت در انجام چنین اقداماتی داشت.

مدیرکل بهزیستی فارس نیز در این نشست گفت: نهادهای بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) هر دو مولود انقلاب هستند و باهدف توانمندسازی و حفظ کرامت انسانی جامعه هدف فعالیت می‌کنند.

محمدرضا هوشیار، تعهدات عاطفی و انسانی را زمینه‌ساز جذب افراد جهت خدمت در این دو نهاد عنوان کرد و عیار خدمت را در اخلاص برشمرد و افزود: باتوجه‌به اینکه غفلت از سلامت اجتماعی، مرگ هنجارها و آسیب به اجتماع را در پی خواهد داشت، لذا ضرورت تشکیل دبیرخانه مشترک توانمندسازی و سلامت اجتماعی با فعالیت هر دو نهاد و عضویت دستگاه‌های مرتبط احساس می‌شود.

وی بر اعتمادسازی و جلب حمایت‌های خیرین هم تأکید کرد و گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین هر دو نهاد از ظرفیت‌های هر دو دستگاه جهت خدمت‌رسانی بهتر استفاده خواهد شد.

فرهنگ دینی با اهمیت دادن به واجبات گسترش می‌یابد

مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: اجرای این برنامه زمینه‌ساز تبادل اطلاعات و تجربیات هر دو مجموعه است تا مدل‌های توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی هر دو نهاد را بررسی کنیم و در راستای خدمات‌رسانی بهتر به جامعه هدف استفاده کنیم.

انتهای پیام/منبع: ایسنا
نظرات بینندگان