کد خبر: ۱۶۲۴۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ - ۲۳ دی ۱۴۰۲

فارس بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی فریزبی کشور قرار گرفت

مسابقات فریزبی میدانی قهرمانی کشور در سه ماده مدت پرواز، دقت و مسافت با حضور ۱۸ تیم طی ۳ روز در شیراز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، رویداد ورزش همگانی با حضور علی ذاکریان رئیس انجمن فریزبی، غلامیان سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس، توحید خانواری نماینده فدراسیون و با حضور ۲۰ تیم از استان‌های بوشهر، تهران، توابع استان تهران، فارس الف، فارس ب، آذربایجان غربی، خوزستان، خراسان رضوی، البرز، همدان، مرکزی، کرمان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، یزد، سمنان، گلستان، قم، هرمزگان و مازندران در شیراز برگزار شد.

 رئیس انجمن فریزبی ایران در حاشیه این دوره از مسابقات با قدردانی از میزبانی هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس و همکاری اداره ورزش و جوانان و همچنین دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقه در رشته‌های دقت، حداکثر زمان پرواز (MTA) و مسافت با یکدیگر به مسابقه می‌پردازند.

علی ذاکریان افزود: مسابقات فریزبی میدانی قهرمانی کشور در سه ماده مدت پرواز، دقت و مسافت با حضور ۱۸ تیم طی ۳ روز در شیراز برگزار شد.

رئیس انجمن فریزبی ایران با بیان اینکه ۸۰ شرکت‌کننده در این مسابقات حضور داشتند، افزود: در بخش انفرادی فرشید فیضی در ماده دقت و امیرحسین کیانی از فارس در ماده مدت‌زمان پرواز هر دو از فارس به مقام‌های نخست دست یافتند و در ماده مسافت امیرعلی محمودی از تهران در جایگاه اول ایستاد.

ذاکریان ادامه داد: در بخش تیمی هم فارس در جایگاه نخست ایستاد و مازندران و تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

فارس بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی فریزبی کشور قرار گرفت
رئیس انجمن فریزبی ایران گفت: نفرات برتر برای حضور در مسابقات بین‌المللی در اردوی تیم ملی شرکت خواهند کرد.

رشته فریزبی یکی از ورزش‌های مفرح کمتر شناخته شده است که با استفاده از صفحه‌ای از جنس پلاستیک و به شکل دایره‌ای و لبه‌دار در محیط باز اجرا و باعث تقویت سیستم هوازی و غیرهوازی ورزشکار و باعث بالارفتن آمادگی جسمانی وی می‌شود.

انتهای پیام /
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان