کد خبر: ۱۶۲۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ - ۲۶ دی ۱۴۰۲
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس خبر داد:

توزیع گوشت منجمد مرغ و گوساله در سطح استان فارس

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس از ادامه روند توزیع گوشت مرغ منجمد و گوشت گوساله منجمد در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، صمد رنجبری مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون میزان سه هزار و ۵۴۹ تن گوشت مرغ منجمد و ۱۳۰ تن گوشت گوساله منجمد با هدف تنظیم بازار محصولات پروتئینی در سطح استان فارس توزیع شده است.

 به گفته رنجبری قیمت مصرف کننده گوشت منجمد مرغ ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان و گوشت منجمد گوساله ۳۱۵ هزار تومان است و همشهریان عزیز برای خرید کالای مورد نیاز خود هیچ محدودیتی از لحاظ تعداد و میزان گوشت ندارند.

وی افزود : میزان ۴۵۰ تن گوشت مرغ منجمد از تاریخ دهم دی ماه در سطح استان فارس در حال توزیع است و برنامه ریزی برای ادامه این روند تا پایان سال و به خصوص در ماه مبارک رمضان انجام شده است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت : گوشت منجمد قرمز با ارز دولتی و از کشور‌های برزیل، مالزی، مجارستان و کشور‌های همسایه در حوزه CIS به استان فارس وارد می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محل توزیع کالا‌های مذکور را فروشگاه‌های زنجیره ای، تعاونی‌های مصرف و همچنین صنوف منتخب در قالب طرح هزار فروشگاه دانست.

رنجبری با اشاره به آمار توزیع کالا‌های اساسی، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، میزان چهار هزار و ۹۸ تن انواع برنج هندی و تایلندی در ۹ مرحله و میزان سه هزار و ۱۲۷ تن شکر در ۵ مرحله در قالب طرح تنظیم بازار با هدف کنترل قیمت کالا‌های اساسی خانوار در سطح استان فارس توزیع شده است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس

انتهای پیام/
نظرات بینندگان