کد خبر: ۱۶۲۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۲۷ دی ۱۴۰۲

مسابقات قرائت قرآن ویژه کارکنان دولت در فارس برگزار می‌شود

دومین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم ویژه کارکنان شاغل در نهادها، سازمان‌ها، ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی استان فارس در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، دومین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم در دو رشته تحقیق و ترتیل ویژه کارکنان شاغل در نهادها، سازمان‌ها، ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی استان فارس در قالب «طرح نهضت قرآنی با رویکرد مکتب شهید سلیمانی» برگزار می‌شود و طبق آیین‌نامه این دوره از مسابقات، هر داوطلب تنها مجاز به شرکت در یک‌رشته بوده و حائزان رتبه اول این مسابقات در سال پیشین، نمی‌توانند در همان رشته شرکت کنند.

همچنین رتبه‌های اول تا سوم مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در طی سه سال گذشته، امکان حضور در مسابقات را نخواهند داشت.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌بایست طبق ضوابط و قرعه‌های اعلام شده، فایل اجرای خود را در قالب فایل صوتی ضبط کرده و فقط یک اثر خود را در فضای مجازی به دبیرخانه مسابقات ارسال کنند.

مسابقات قرائت قرآن ویژه کارکنان دولت در فارس برگزار می‌شود

قرعه قرائت ترتیل از ابتدای آیه نورانی ۹۳ تا پایان آیه نورانی ۴۴ سوره مبارکه فصلت و قرعه قرائت تحقیق از ابتدای آیه نورانی ۷۶ تا پایان آیه نورانی ۶۱ سوره مبارکه مائده خواهد بود.

مهلت ارسال اثر جهت داوری، روز جمعه، ۷ بهمن‌ماه سال جاری و زمان داوری غیرحضوری آثار نیز پس از اتمام مهلت ارسال آثار است. همچنین رشته‌های اعلام شده مطابق آیین‌نامه داوری ستاد عالی مسابقات قرآنی داوری خواهد شد.

پس از بررسی اولیه فایل‌های صوتی و داوری مقدماتی آثار، اعلام نتایج مسابقات با لحاظ‌کردن سطح کیفی تالوت‌های ارسال شده و به تشخیص هیئت داوران، بر اساس امتیازات متسابقان در داوری مقدماتی و یا از طریق برگزاری مرحله نهایی و حضوری مسابقات ویژه منتخبان انجام خواهد شد.
مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان مسابقات با اعطای لوح سپاس و هدایای نقدی، بهمن‌ماه سال جاری در حرم مطهر حضرت شاه‌چراغ (ع) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
منبع: ایکنا
نظرات بینندگان