کد خبر: ۱۶۲۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۱ - ۲۸ دی ۱۴۰۲
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال :

روحیه تیم ملی بسیار بالا است

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: روحیه تیم ملی بسیار بالا است و بسیار انگیزه دارند به لطف دعای خیر مردم ان‌شاالله این تیم را در فینال می‌بینیم.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدرضا ساکت عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع کاروان اعزامی فرهنگی و مشوقان تیم ملی اظهار داشت: روحیه تیم ملی بسیار بالاست و بسیار انگیزه دارند. به لطف دعای خیر مردم ان‌شاءالله این تیم را در فینال می‌بینیم. زمینه‌ای فراهم شده که در ایام مبارک ماه رجب اینجا باشیم. ان‌شاءالله جشن قهرمانی را در فینال می‌گیریم. تقریباً پایان مسابقات با ایام شعبان و سالروز ولادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) همراه است.

وی افزود: شما به نمایندگی از مردم در اینجا حضور دارید تا بگویید یک ملت تا پای جان برای ایران هستند. برای حمایت از سربازان ایران اینجا هستید. 

عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: سردار سلامی در دیدار با بازیکنان تیم ملی گفت ستاره‌های زمین هستید. شما نیز مردانه، شرافتمندانه و غیرتمندانه آمده‌اید که تیم ملی را حمایت کنید همه شما ارزشمند و در مسیری هستید که ایران بزرگ را حمایت می‌کنید. 

روحیه تیم ملی بسیار بالا است

ساکت گفت: در بازی اول اتفاق خوبی رخ داد و هواداران ایرانی به نمایندگی از مردم، از مردم مظلوم فلسطین و غزه حمایت کردند. مردم ایران قلبشان برای مظلومین می‌تپد. یک روز در بوسنی‌هرزگوین، یک روز در سوریه و لبنان بودیم. روزی یمن و عراق و افغانستان تحت ظلم قرار گرفتند.

وی خطاب به هواداران تیم ملی افزود: برای حمایت از ایران به ورزشگاه آمده بودید و ایران باقدرت از حریف پیش افتاد و طبیعی بود که باید از این مردم مظلوم حمایت می‌کردند. درود به مردم باشرافت و هواداران که نگذاشتند نام فلسطین و غزه مظلوم بماند. دم همه آن‌ها گرم، به افتخارشان دست می‌زنیم.

انتهای پیام/

منبع: دانشجو
نظرات بینندگان