کد خبر: ۱۶۲۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۳ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۲

دیدار معاون اول رئیس‌جمهور با آرتین

معاون اول رئیس‌جمهور ظهر امروز پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) جویای احوال آرتین سرایداران و خانواده وی شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور ظهر امروز پنج‌شنبه ۵ بهمن به مناسبت روز میلاد امیرالمؤمنین علی (ع) و روز پدر، با آرتین کودک ۶ ساله‌ای که در حمله تروریستی ۴ آبان سال گذشته به حرم شاه‌چراغ پدر، مادر و برادرش به شهادت رسیدند و اکنون با خواهر بزرگ‌ترش زندگی می‌کند، دیدار داشت.

وی در این دیدار و گفتگوی صمیمی با خانواده شهید سرایداران و آرتین که خود مجروح حادثه تروریستی شاه‌چراغ است گفت: دولت خود را موظف به پیگیری موضوعات و حل مشکلات خانواده شهدا می‌داند چرا که برکت این کشور شهدای عزیز و خانواده‌های صبور آنان هستند.

مخبر به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین (ع) و روز پدر با حضور در منزل خانواده شهید سرایداران، ضمن تبریک و تهنیت روز پدر جویای احوال آرتین فرزند خردسال خانواده این شهید نیز شد و در جریان فرایند درمان دست او در آن حادثه تروریستی مجروح شده، قرار گرفت.

آرتین سرایداری از مجروحان حادثه تروریستی شاه‌چراغ در شیراز است که پدر، مادر و برادر خود را دست داد.

معاون اول رئیس‌جمهور در این دیدار تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره خود را وام‌دار خانواده شهدا می‌داند و مجموعه دولت از هیچ خدمتی برای حل مشکلات آن‌ها فروگذار نخواهد کرد.


انتهای خبر/منبع: مهر
نظرات بینندگان