کد خبر: ۱۶۲۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۱ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۲
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز:

پروژه بزرگراه شهید استوار یک معجزه عمرانی است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه برای اجرای پروژه بزرگ‌مقیاس بزرگراه استوار ۲۲ هکتار زمین کشاورزی تملک شده بود، گفت: این پروژه به طول ۵ ۵ کیلومتر و عرض ۸۰ متر یک معجزه عمرانی است که در دهه فجر افتتاح می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از اداره کل روابط‌عمومی شهرداری شیراز، علی حسین عباسی رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری در نشست خبری روایت امید با اشاره به افتتاح بزرگراه شهید استوار هم‌زمان با دهه فجر گفت: برای اجرای بزرگراه استوار ۲۲ هکتار زمین کشاورزی تملک شده بود و این پروژه به طول  ۵.۵ کیلومتر و عرض ۸۰ متر یک معجزه عمرانی است که در دهه فجر افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: تا پایان سال ۲۸۰ میلیارد تومان برای تملک املاک مورد مسیر این پروژه هزینه می‌شود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز تصریح کرد: فاز نخست تقاطع جام‌جم و تکمیل تقاطع پروژه فرصتیان ازجمله پروژه‌های در دست اجرای ماست و البته در سال جاری تکمیل و افتتاح کنارگذر سلمان و سینما جوان را نیز داشتیم.

عباسی از کلنگ‌زنی دوربرگردان غیرهمسطح اردیبهشت، پایانه سعدی و دو تقاطع در محور بزرگراه شهید استوار هم به‌عنوان دیگر پروژه‌هایی یادکرد که دهه فجر کلنگ آنها به زمین زده می‌شود.

انتهای خبر/
نظرات بینندگان