کد خبر: ۱۶۲۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

اعلام برنامه‌های دهه فجر در دانشگاه‌های فارس

مدیر فرهنگ‌سازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس برنامه‌های دهه فجر در دانشگاه‌های این استان را تشریح کرد.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل روابط‌عمومی بسیج دانشجویی فارس رضا علیزاده مدیر فرهنگ‌سازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس در جلسه ستاد دانشجویی دهه فجر استان فارس اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در دانشگاه‌های استان فارس به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه عینیت‌بخشی به ارزش‌های انقلاب اسلامی با بزرگداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر، تبیین و ترویج ارزش‌ها، اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی، تعمیق، نهادینه‌سازی و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی برای آحاد جامعه و دانشجویان از اهداف برنامه‌های دهه فجر است افزود: با تشریح و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، شرایط مساعی برای تشویق مردم به مشارکت آگاهانه و حداکثری در انتخابات ایجاد شود.

مدیر فرهنگ‌سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تأکید بر تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی با ارائه محتوای روشنگری و بازخوانی جنایات رژیم پهلوی و وابستگی آن‌ها به استکبار جهانی اضافه کرد: گفتمان انقلاب اسلامی تبیین شود و روشنگری در برابر سناریوهای متعدد دشمنان صورت گیرد. 

علیزاده با بیان اینکه بسیج دانشجویی استان فارس برای معرفی و ترویج هنرمندانه و جذاب ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل جدید برنامه‌های متنوعی را تدوین کرده است ادامه داد: برگزاری جشنواره حرف آزاد، دوره صراط، پویش دانشجویی تصویرخوانی، مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی، چاپ نشریات، اعزام تبیین گران جوان و دانشجو به مساجد و مدارس، اکران‌های تبیینی عمار و... از برنامه‌های دهه فجر در دانشگاه‌های استان فارس است.

انتهای خبر/

 
نظرات بینندگان