کد خبر: ۱۶۲۶۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۲ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس مطرح کرد:

امدادگر دیروز در جنگ و امروز در میدان سیاسی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: هر کجا و در هر حوزه و عرصه‌ای که در کشور شاهد پیشرفت بوده‌ایم علت آن حضور مردم، گروه‌های مردمی و گروه‌های جهادی در میدان بوده است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جمع امدادگران هلال‌احمر استان در شیراز افزود: امروز ایران اسلامی در عرصه‌های علمی، فناوری، پزشکی، نظامی و... پیشرفت کرده است و البته مسائل، مشکلات و نارسایی‌هایی هم وجود دارد که باید در جهت حل آنها تلاش مضاعف داشته باشیم.
 
وی ادامه داد: امروز جایگاه ایران اسلامی در دنیا و در نظم نوین جدید جهانی یک جایگاه راهبردی است و انقلاب اسلامی به برکت رزمندگان جبهه مقاومت دارای عمق راهبردی در منطقه و جهان شده است.
 
قزل سفلی اظهار کرد: دشمن امروز به‌رغم اعمال ۳ هزار و ۶۰ نوع تحریم به این نتیجه رسیده که فشار حداکثری تحریم‌ها شکست مفتضحانه خورده و مردم ما هوشیارانه در کنار هم و در کنار انقلاب قرار گرفتند و ما در همین شرایط تحریم به این پیشرفت‌ها رسیدیم.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: وقتی به رفتار غربی‌ها نگاه می‌کنیم می‌بینم که هرجا که عقب نشستیم آن‌ها جلوتر آمدند.
 
قزل سفلی افزود: اینکه ترس آنها از ایران اسلامی نسبت به سایر جوامع بیشتر است علتش این است که کشورمان دارای جوانانی است که قدرت علم و ایمان آنها باعث پیشرفت کشور شده است.

وی ادامه داد: در همین جریان شیوع ویروس کرونا، اوضاع‌واحوال کشورهای به‌ظاهر متمدن را دیدیم که فروشگاه‌ها را غارت می‌کردند، اما در ایران اسلامی همه نیروهای امدادی و خدمات‌رسان از جمله هلال‌احمر، بسیج و گروه‌های جهادی در کنار یکدیگر و در کنار مردم قرار گرفتند و کشور از آن مسیر سخت و روزهای تلخ عبور کرد.
 
این مقام مسئول اظهار کرد: امروز هم در این شرایط پیچیده دشمن در کمین نشسته تا اگر مشارکت و حضور ما در انتخابات آتی ضعیف باشد فشار خود را بیشتر کند.
 
رئیس ستاد انتخابات فارس گفت: هرجا که انسجام، وحدت و حضور مردم در صحنه ایجاد شد دشمنان عقب نشستند و مدام پیام دادند و همین اواخر هم پیام دادند که نمی‌شود نقش ایران را در تحولات منطقه‌ای و جهانی نادیده گرفت.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، ویژگی برجسته و بارز امدادگران را در کنار مردم و با مردم بودن دانست و گفت: انقلاب اسلامی با مردم شکل گرفت، با مردم پیروز و تثبیت شد و استمرار پیدا کرد و امروز در مسیر رسیدن به تمدن اسلامی در حال تجهیز و آماده‌شدن است.
 
قزل سفلی افزود: در دفاع مقدس آنچه که موجب پیروزی رزمندگان و کشور شد مردم بودند که از هر قشری خود را برای دفاع از خاکشان به جبهه می‌رساندند.
 
وی، خطاب به امدادگران هلال‌احمر گفت: شما نقش بسیار مهم و برجسته‌ای دارید و مردم شما را به‌عنوان سفیران مهربانی، صمیمیت، صفا، یاری‌رسانی و مردم‌یاری پذیرفته‌اند و اینکه خیل عظیمی از جوانان ما که وارد مجموعه هلال‌احمر می‌شوند حاکی از آن است که شما با آگاهی و شناخت نسبت به مخاطرات پیش رو، این مسیر را انتخاب کرده‌اید.
 
رئیس ستاد انتخابات استان با تأکید بر اینکه ۳۲ روز مانده به مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد سیاسی کشور در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲؛ یعنی انتخابات؛ افزود: امدادگران همواره ثابت کردند که امدادگر در هر شرایطی امدادگر است، یک روز در زلزله، یک روز در سیل و یک روز در جبهه جنگ، و امروز در میدان حماسه‌آفرینی سیاسی؛ آنهایی که با امدادگری در جبهه مصداق «صدقوا ما عاهدوالله» بودند و در نجات جان مجاهدان فی‌سبیل‌الله در خون خود غلتیدند و در زمره «من ینتظر» در آمدند و مطمئناً امروز همان مجاهدت‌ها را در تبیین و دعوت مردم برای حضور گسترده در تعیین سرنوشت خود در انتخابات پیش رو استمرار خواهند بخشید.
انتهای خبر/
نظرات بینندگان