کد خبر: ۱۶۲۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - ۱۵ بهمن ۱۴۰۲
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز:

مرهون پدران و مادران شهدا هستیم

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در همایش آیه‌های ایثار، با بیان اینکه مرهون پدران و مادران شهدا هستیم، بر تجلیل از خانواده شهدا به‌عنوان یک فرهنگ تصریح کردند.
 به گزارش خبرنگارگروه اجتماعی‌پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از روابط‌عمومی شهرداری شیراز، همایش آیه‌های ایثار و آئین تجلیل از پدران شهدا به میزبانی شهرداری منطقه ۴ و باهمت حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز و مشاور شهردار شیراز در امور ایثارگران برگزار شد. 

سید ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه مرهون پدران و مادران شهدا هستیم، بیان کرد: رشادت و جان‌فشانی‌های فرزندان شما در هشت سال دفاع مقدس حاصل فرهنگ، اخلاص، تلاش و زحمات شما است. 

وی با بیان اینکه مرهون پدران و مادران شهدا هستیم، ابراز امیدواری کرد: بتوانیم در مسیری که فرزندان شما ترسیم کرده‌اند حرکت کرده و به مردم خدمات بهتری را ارائه دهیم.

 وی اظهار کرد: شهرداری شیراز امروز با تلاش شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در بخش‌های مختلف در کشور سرآمد و برتر است و این سبب افتخار است که توانسته‌ایم زمینه را برای خدمتگزاری بهتر و بیشتر فراهم آوریم.

 حسینی گفت: قطعاً به آنچه می‌خواهیم هنوز نرسیده‌ایم؛ اما امروز شهر شیراز در جایگاهی از پیشرفت و شکوفایی قرار گرفته که با همراهی اعضای شورای شهر و تلاش جهادی شهردار شیراز و همکارانشان در دهه فجر عملیات اجرایی بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان پروژه را آغاز و یا به مرحله افتتاح و بهره‌برداری برساند. تجلیل از خانواده شهدا در شیراز به یک فرهنگ تبدیل‌شده است.

محمدحسن اسدی شهردار کلان‌شهر شیراز نیز در آئین تجلیل از پدران شهدا ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: پدران و مادران شهدا انسان‌های بزرگ و شریفی هستند و از فرزندان خود در راه انقلاب اسلامی گذشته‌اند.

مرهون پدران و مادران شهدا هستیم

وی که خدمت به خانواده شهدا را افتخاری برای مدیریت شهری شیراز می‌داند، تصریح کرد: تجلیل از خانواده شهدا در این کلان‌شهر به یک فرهنگ تبدیل‌شده است، هرچند خانواده شهدا نیاز به تجلیل ندارند؛ بلکه این وظیفه ما هست که جایگاه آن‌ها را درک کنیم که همه هستی خود را فدای اسلام کردند.

 اسدی با بیان اینکه امروز شورا و شهرداری شیراز با برنامه‌ای مدون کار خود را پیش می‌برد، خاطرنشان کرد: دهه فجر امسال بی‌سابقه‌ترین ایامی است که شهرداری شیراز طرح‌ها و پروژه‌های متنوع در سرفصل‌های مختلف به بهره‌برداری می‌رساند و یا عملیات اجرایی آن‌ها را آغاز می‌کند.

 ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهدا و امور ایثارگران فارس نیز در ادامه این همایش ضمن تقدیر از برگزاری این محفل معنوی، عنوان کرد: شهرداری مناطق شیراز در راستای تکریم از خانواده شهدا همایش ویژه تقدیر از همسران شهدا، مادران شهدا و پدران شهدا را برگزار کرده است.

انتهای خبر/
نظرات بینندگان