کد خبر: ۱۶۲۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

اعلام برنامه‌های ۲۲ بهمن در استان فارس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با اعلام برنامه‌های مراسم راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: این مراسم در بیش از ۱۵۰ نقطه شهری و روستایی استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حجت‌الاسلام حسین ملک‌‌ مکان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن شیراز ساعت ۹:۳۰ از چهارراه ۱۵ خرداد به سمت میدان امام حسین (ع)، به سمت پل باغ صفا و به سمت میدان قدس (فلکه گاز) ادامه با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.


وی افزود: در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز، ادارات و سازمان‌های مختلف با برپایی غرفه، دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی در ۴۵ سال گذشته را برای مردم به نمایش می‌گذارند. 


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس اضافه کرد: علاوه بر این در طول مسیر غرفه‌های متعدد سرگرمی برای کودکان و نوجوانان برپا می‌شود؛ بنابراین از عموم مردم دعوت می‌شود تا به‌صورت خانوادگی در این مراسم حضور یابند.


ملک‌ مکان یادآور شد: هرچند مقداری پرچم و پوستر نیز در آغاز و مسیر مراسم راهپیمایی توزیع می‌شود، اما خانواده‌هایی که پرچم ایران در خانه دارند با خود به همراه داشته باشند و تقاضا می‌شود هر شرکت‌کننده با خود یک عکس شهید به همراه بیاورد تا در این مراسم ملی یاد و نام شهدا نیز زنده نگه داشته شود.


وی اعلام کرد: سخنران مراسم راهپیمایی مرکز فارس، بهادری جهرمی، سخنگوی دولت است و پیش از سخنرانی نیز گروه سرود هزار و ۳۵۷ نفری در جلو جایگاه به اجرا می‌پردازند.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: در صورت مساعد بود شرایط آب‌وهوایی، مسیر راهپیمایی با استفاده از بالگرد گل‌باران می‌شود.

 

انتهای خبر/

برچسب ها: راهپماییی ، 22بهمن ، شیرازه
نظرات بینندگان